Narty>HEAD WORLDCUP REBELS I.RACE PRO + FF EVO 11 2020

Obniżka! Rabat - 39% HEAD WORLDCUP REBELS I.RACE PRO + FF EVO 11 2020 Zobacz większe

HEAD WORLDCUP REBELS I.RACE PRO + FF EVO 11 2020

2 199,00 zł brutto

-1 401,00 zł

3 600,00 zł


1 787,80 zł netto

1 Produkt

Ostatnie egzemplarze!

Nowy produkt

  • 170 cm

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


HEAD WORLDCUP REBELS I.RACE PRO + FREEFLEX EVO 11

Model 2019/2020

Head Worldcup Rebels i. Race Pro: perfekcyjne w gigancie, znakomite w slalomie
Czy połączenie ognia i wody jest w ogóle możliwe? Mamy dowód, że tak! Narty Head Worldcup Rebels i. Race Pro to model stworzony dla zawodowców, którzy są zakochani w gigancie, ale od czasu do czasu lubią też pokonać ciaśniejsze zakręty. Eksperci firmy Head w jednej narcie zmieścili cechy slalomówki i gigantówki. Niebywałe!


Wskaż drogę, a one Cię tam zabiorą
Narty Head Worldcup Rebels i. Race Pro należą do topowych modeli producenta, a to oznacza, że do ich zaprojektowania oddelegowano zespół inżynierów z Pucharu Świata. Cel był prosty: stworzyć deski, które są ślepo posłuszne narciarzowi i spełniają jego każde życzenie, bez względu na warunki.
Te narty, choć ich naturalnym środowiskiem są długie, efektowne łuki, bardzo dobrze radzą sobie także w jeździe slalomowej. Ich reaktywność jest niesamowita – wystarczy delikatny nacisk buta, aby momentalnie zmienić kierunek i zmieścić się w nawet bardzo ciasnym zakręcie. Na pewno nie miałeś nigdy desek, które zapewniłyby Ci porównywalny poziom pewności i bezpieczeństwa.


Ultra lekkie, bardziej wytrzymałe niż stal
Jedną z najważniejszych innowacji zastosowanych w prezentowanym modelu jest Graphene. To najlżejszy materiał o zastosowaniach przemysłowych, który jednocześnie jest twardszy od diamentu i aż 300-krotnie wytrzymalszy niż stal. Nie masz więc chyba wątpliwości, że właśnie jesteś o krok od kupienia nart, które zagwarantują Ci niesamowity komfort przez wiele sezonów. Przypadkowe zniszczenie tych desek, nawet na oblodzonej trasie, jest praktycznie niemożliwe.


KERS
Technologia KERS to największa innowacja stosowana w topowych modelach firmy Head, której zazdroszczą jej inni producenci. Jest to elektroniczne urządzenie, które działa na podobnej zasadzie, jak turbosprężarka w samochodzie. Gromadzi energię, by oddać ją wtedy, gdy narciarz najbardziej jej potrzebuje – np. podczas przechodzenia w kolejny skręt. Dzięki temu narty są nie tylko niewiarygodnie szybkie, ale także stabilne.


Wibracje nie są już problemem
Na osobną wzmiankę zasługuje technologia Intelligence. Polega ona na tym, że narta automatycznie i natychmiast dopasowuje swoją charakterystykę do warunków panujących na stoku. Jest to możliwe dzięki piezoelektrycznym włóknom, zapewniającym niezwykłą elastyczność desek. Gdy trzeba, są twarde jak stal, by za chwilę umożliwić Ci wyjechanie z kopnego śniegu bez utraty prędkości i stabilności.


W naszym sklepie oferujemy je w zestawie z najnowszymi wiązaniami FreeFlex EVO 11. Narty posiadają płytę zawodniczą. To perfekcyjne połączenie, które daje Ci maksymalną pewność zapięcia. Czuj się bezpiecznie nawet wtedy, gdy jedziesz na granicy możliwości!

TECHNOLOGIE

TECHNOLOGIA KERS

---------------------------------------------------------------------------------

ŚLIZG UHM C, STRUKTURA RACE

Materiały tej samej jakości co w najlepszych nartach sportowych HEAD. Inna struktura ślizgu dająca uniwersalność w różnych warunkach. 

Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg który będzie służył przez lata.

---------------------------------------------------------------------------------

KONSTRUKCJA WORLDCUP SANDWICH CUP

Podstawowa konstrukcja wynaleziona przez Howarda Heada w latach 40-stych, perfekcyjnie dopracowana i ręcznie wykonana przez najlepszych narciarskich inżynierów na świecie.

Laminowany pionowo rdzeń drewniany jest ściśnięty przez ultraszybkie, fenolowe ściany boczne i najlepszy titanal. To najszybsza konstrukcja na tej planecie. Kropka.

---------------------------------------------------------------------------------

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:


Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane

Narty

Narty - jeden z najstarszych środków transportu

Dzisiaj narty kojarzą nam się przede wszystkim ze sportem i białym szaleństwem. Jednak ich pierwotne przeznaczenie było zgoła inne. Służyły przede wszystkim jako środek transportu i w takiej roli pojawiły się na świecie już kilka tysięcy lat temu. Niektóre doniesienia mówią nawet o 12 tysiącach lat. Choć narty zazwyczaj wiążemy ze skandynawią, to ich początków możemy doszukiwać się na terenach Rosji i Chin. Na to w każdym razie wskazują malowidła, które odnaleziono w chińskim regionie Xinjiang.

Jednak już 5 tysięcy lat przed naszą erą, ślady nart pojawiły się również w Norwegii. Tam też odnaleziono nieco młodsze narty (ok 1300 rok p.n.e.), ale wyposażone w skórzane wiązania. Również w Skandynawii, tym razem jednak w Szwecji, odnaleziono najstarszą nartę. Jednak naukowcom trudno ocenić czas, z którego pochodzi. Według różnych źródeł mógł to być rok 4500 p.n.e. Ślady pierwszych desek wykorzystywanych do przemieszczania się, prowadzą również na Grenlandię.

Początki sportowych wyścigów na nartach

Nieco czasu musiało upłynąć, żeby narty zaczęły być wykorzystywane również w celach sportowych. Na ten moment świat czekał aż do rządów Haralda Srogiego - norweskiego króla. Uważał on, że poruszanie się na nartach jest ciekawe i wcale nie musi mieć praktycznego wymiaru. Dlatego też jako pierwszy urządził wyścigi na nartach. Były one uzupełnione nawet o zakłady o to, kto pierwszy znajdzie się na mecie.

Narty na poważnie - pierwsza publikacja o narciarstwie

Wiele czasu musiało upłynąć już po rządach Haralda Srogiego, żeby historia narciarstwa nabrała tempa. Jednak być może warto było, bo dalszy rozwój był naprawdę gwałtowny. Początków drugiego etapu możemy doszukiwać się w 18 wieku. Właśnie wtedy norweski wojskowy, Jen Henrik Emahusen, wydał pierwszą publikację w całości poświęconą nartom. Emahusem poświęcił ją takim tematom jak budowa nart, czy też technika narciarska.

Kolejne przełomy i wytwórnie nart

Kolejnego przełomu, wiek później, dokonał Sondre Norheim pochodzący z miejscowości Telemark. Norweg stworzył długie na ponad 2 metry narty, które były szersze z przodu, a węższe po środku. Opracowany przez niego kształt desek był wykorzystywany później przez ponad 120 lat. Norheim zrewolucjonizował również wiązania. O ile na początku trzymały one stopę tylko z przodu, jego prototyp gwarantował również stabilność przy pięcie. W tamtym czasie - w 19 wieku - swoje historyczne początki miało narciarstwo alpejskie. Jest to popularna do dziś jedna z form narciarstwa, w której rzecz polega na tym, by możliwie najszybciej zjechać na nartach po ośnieżonym stoku. Narciarze alpejscy najczęściej korzystają z kijków narciarskich. Pod koniec 19 wieku w Norwegii pojawiła się pierwsza wytwórnia nart. Wraz z pojawianiem się kolejnych producentów, coraz bardziej eksperymentowano z warstwami desek, a także materiałami, żeby stworzyć jak najlepsze narty.

Dziś technologia produkcji nart sprawia, że każdy może znaleźć narty idealne dla siebie. Niezależnie od tego, czy poszukuje nart biegowych, czy też zjazdowych. W naszym sklepie znajdziesz tanie narty najlepszych producentów. Wśród nich odnajdziesz takie marki, jak Rossignol, Head, Salomon, czy Atomic. Proponujemy również idealnie do nich dopasowane buty narciarskie. Za to najlepiej o swoje bezpieczeństwo na stokach i nartostradach zadbasz z dostępnymi u nas kaskami narciarskimi i goglami.

Które narty wybrać - race czy allmountain?

W naszej ofercie masz do wyboru narty race i narty allmountain. Narty race doskonale sprawdzą się na przygotowanych trasach. Trzeba przyznać, że to produkty dedykowane osobom, które mają już pewne doświadczenie w poruszaniu się na dwóch deskach. Dzięki ich konstrukcji twarde stoki i oblodzone fragmenty trasy nie będą stanowiły dla ciebie żadnych przeszkód. Z mniejszym doświadczeniem proponujemy wybór nart allmountain. Te sprawdzą się nie tylko na trasie, ale również poza nią. Narty allmountain to świetny wybór dla wszystkich, nieco mniej zaawansowanych osób.