RACE / NA TRASĘ

RACE / NA TRASĘ 

Narty Race

Osobom, którym znudziło się już rekreacyjne jeżdżenie po stokach z góry na dół i które chciałyby spróbować czegoś nowego, polecamy narty Race. To typ sprzętu, który świetnie nadaje się do rozpoczęcia przygody z jazdą na tyczkach. Jest bardziej amatorską wersją nart sportowych, zatem na pewno przypadnie do gustu osobom tęskniącym za nowymi wyzwaniami oraz dawką adrenaliny, którą zapewnia wysoka prędkość.

Narty race nadają się przede wszystkim dla doświadczonych narciarzy. Poruszanie się na nich wymaga posiadania odpowiednich umiejętności, szczególnie w zakresie jazdy na krawędziach, po to, aby móc rozwinąć naprawdę duże prędkości. Powinni po nie sięgnąć ci, który świetnie opanowali technikę zjazdów. Ten typ nart nie wybacza błędów. Narty te nie nadają się jednak do jazdy w głębokim śniegu, dlatego nie polecamy ich amatorom freeride'u. Są wąskie oraz mocno taliowane.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Spróbuj jazdy na nartach Race!

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo zarówno narty race w wersji slalomowej, jak i gigantowej. Te pierwsze idealnie nadadzą się dla osób preferujących jazdę krótkim, cienkim i szybkim skrętem. Bardzo dobrze radzą sobie one w kontakcie z lodem. Drugie zaś powinni wybrać uwielbiający rozwijać duże prędkości oraz skręty o dłuższych promieniach. Podczas takiej jazdy narty race zachowują perfekcyjną stabilność. W naszym sklepie znajdują się wyłącznie produkty rozpoznawalnych i sprawdzonych marek, takich jak ATOMIC, HEAD, VOLKL oraz SALOMON. O każdym z produktów mogą Państwo przeczytać więcej, wchodząc w jedną z wielu zakładek na naszej stronie.

Jeśli nie wiedzą Państwo, który z dostępnych w naszym sklepie modeli najlepiej wpisuje się w Państwa oczekiwania, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasza profesjonalna obsługa chętnie doradzi, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w Państwa przypadku oraz podzieli się nowinkami z branży narciarskiej. Wybrane narty race wysyłamy najszybciej jak to możliwe. Aby jeszcze bardziej skrócić czas oczekiwania od momentu wybrania nart do zjazdu na nich po stoku, oferujemy możliwość ustawienia wiązań za pomocą specjalnej maszyny dobierającej odpowiednie parametry wypięcia, co pozytywnie wpływa na poziom bezpieczeństwa narciarza.

Profesjonalny sprzęt w atrakcyjnej cenie!

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego sprzętu w atrakcyjnych cenach, to koniecznie napiszcie do nas. Jesteśmy dostępni pod telefonem oraz szybko odpowiadamy na maile. Serdecznie zapraszamy także do naszego sklepu stacjonarnego w Częstochowie. Czekamy na Państwa z bogatym asortymentem dopasowanym do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów, w którym oczywiście znajdują się narty race w najnowszych dostępnych na rynku modelach.