GIGANTOWE

GIGANTOWE 

Narty gigantowe

Jeśli jesteś zaawansowanym narciarzem i typowe uniwersalne narty typu All Mountain przestały Ci wystarczać, koniecznie powinieneś sprawdzić naszą ofertę dla ekspertów narciarstwa. Znajdziesz tam narty gigantowe znanych marek dostępne w wielu modelach oraz kolorach. Jest to wysokiej klasy sprzęt, który sprawdzi się szczególnie na alpejskich stokach lub jako dodatkowa para nart do jazdy w polskich górach. Staramy się, aby nasz asortyment był tak dobrany, żeby każdy mógł w nim znaleźć coś dla siebie.

Narty gigantowe to idealny sprzęt dla osób, które preferują jazdę łukami o dużym promieniu oraz pokonują na nartach duże dystansy po trasach przygotowanych maszynowo. Świetnie nadają się dla tych, którzy uwielbiają rozwijać wysokie prędkości. Łatwo wchodzą w zakręty na krawędziach, a także mocno trzymają się nawet bardzo twardego podłoża. Ich cechą jest także wysoka dynamika na końcu każdego wirażu. Tego typu narty idealnie nadają się do amatorskich zawodów sportowych rozgrywanych w formie łatwego giganta.

Kiedy nie możesz obyć się bez nart gigantowych?

Kupując narty gigantowe, warto pamiętać o tym, że są one znacznie bardziej wymagające niż typowe All Mountain. Wymagają odpowiedniego przygotowania zarówno technicznego, jak i kondycyjnego, gdyż nie wybaczają większości błędów. Będą one najlepszym wyborem dla osób, które chcą przekonać się, jak jeździ się na nartach dłuższych, przypominających wersje sportowe. W narty gigantowe powinni wyposażyć się wszyscy ci, którzy od dawna wyjeżdżają na zimowe szaleństwo za granicę. W Polsce nie zastąpią one całkowicie nart uniwersalnych, ale mogą być miłą odmianą dla osób uwielbiających prędkość.

Wszystkie modele dostępne w naszym sklepie to starannie dobrane wersje nart najlepszych marek. Kupując u nas narty gigantowe, zyskują Państwo gwarancję jakości oraz niezawodności, a to wszystko bez konieczności odwiedzania sklepu stacjonarnego! Jeśli nie są Państwo pewni, który model najlepiej odpowie na wasze oczekiwania, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!