HEAD SUPERSHAPE

HEAD SUPERSHAPE 

Head Supershape

Technologicznie zaawansowane narty Head Supershape są najbardziej uniwersalnym z oferowanych modeli Supershape. Są one bardzo wygodne i pozwalają na komfortową jazdę. Przede wszystkim zapewniają niezmiernie łatwe prowadzenie na dobrze przygotowanych trasach. Model Head Supershape chwalony jest przez wielu narciarzy. Narty uzbrojone są w specjalną technologię KERS, która to generuje dodatkową moc. Dodatkowo istotny jest również zestaw technologii ERA 3.0 S, a także super szybki tak zwany ślizg UHM C wraz ze specjalną strukturą Race.

Niezmiernie ważnym elementem nart Head Supershape jest zwinna konstrukcja Worldcup Sandwich oraz konstrukcja Speed Rocker. Wszystkie te zaawansowane technologie zapewniają narciarzowi pełną kontrolę, chociażby nad pedałem przyspieszenia. Dlatego też wiele osób chętnie korzysta z tego typu rozwiązań. Narty Head Supershape chętnie są wybierane przez narciarzy, którzy posiadają średnio zaawansowane i zaawansowane umiejętności. Pozwalają na dynamiczną jazdę na uprzednio przygotowanych stokach.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Narty Head Supershape

Narty Head Supershape są nie tylko bardzo szybkie, ale równocześnie posłuszne, co pozwala odpowiednio nad nimi panować podczas dynamicznej jazdy. Skręty są dość łatwe i narciarze dzięki temu wspaniale pokonują stok. Dodatkowo warto mieć świadomość, iż sprzęt ten posiada również idealny promień do bardzo dynamicznych skrętów. Dlatego właśnie narty Head Supershape tak chętnie wybierane są przez narciarzy. Zachęcamy również Państwa do wypróbowania tego profesjonalnego sprzętu, który służy do dynamicznej jazdy.

Dzięki posiadaniu talii o średniej szerokości takie narty Head Supershape są niezmiernie wszechstronne, a zwłaszcza wspaniale sprawdzają się w miękkim i dobrze rozjeżdżonym śniegu. W nartach tych zastosowano również specjalną powierzchnię. Dzięki odpowiednio dobranej fakturze sprzęt ów jest znacznie odporniejszy na wszelkiego typu zarysowania niż ma to miejsce w przypadku nart lakierowanych, gładkich. Ochronne noski dodatkowo zabezpieczają je przed wszelkimi uszkodzeniami. Sprzęt ten jest nie tylko profesjonalny, ale równocześnie bardzo trwały.