ROSSIGNOL

ROSSIGNOL 

Narty Rossignol

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć nart jednego z czołowych producentów światowych – marki Rossignol. Narty Rossignol to dla wielu miłośników białego szaleństwa prawdziwe „must have”, niezależnie od zmieniających się trendów. Francuska firma już od stu lat sukcesywnie buduje swoją pozycję na globalnym rynku produktów sportowych. W naszych katalogach nie mogło oczywiście zabraknąć tego sprzętu, który także w Polsce cieszy się dużym uznaniem wśród narciarzy – niezależnie od stopnia zaawansowania ich umiejętności. Marka Rossignol to najlepsze i zarazem sprawdzone, niezawodne rozwiązania techniczne i technologiczne. Narty wyróżniają się precyzją wykonania, lekkością i odpowiednią dynamiką.

Osiągnięcie optymalnych wskaźników przy różnych technikach jazdy nie byłoby możliwe bez materiałów najwyższej jakości, z jakich produkowane są narty Rossignol. Niezależnie od tego, czy będą to narty do jazdy all mountain, jazdy slalomowej, mniej lub bardziej zaawansowanej techniczne, narty dla juniorów, czy seniorów – wszystkie charakteryzują się solidnością i precyzją wykonania, dlatego z pełnym przekonaniem możemy Państwu polecić nie tylko narty Rossignol z najnowszych kolekcji, ale również używane.

Narty Rossignol – jazda na najwyższym poziomie!

Wszystkie produkty, które oferujemy – w tym także narty z drugiej ręki – są zweryfikowane pod względem jakości technicznej. Jesteśmy jednym z największych w Polsce dystrybutorów nart – pasjonatami sportów zimowych, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo na radość jazdy wpływa stan techniczny sprzętu sportowego. Narty Rossignol mają swoich wiernych wielbicieli, którzy nie zmieniliby tego sprzętu na żaden inny. Trudno się dziwić tej konsumenckiej lojalności.

Technika bazująca na odpowiednim połączeniu: najnowocześniejszych technologii i świetnej jakości z nowoczesnymi materiałami daje rewelacyjny efekt końcowy – produkt, który właściwie nie wymaga większej rekomendacji. Narty Rossignol wykonywane są między innymi z: drewna, włókna węglowego, bazaltowego, szklanego, titanalu. Profile i konstrukcja nart pozwalają na najlepszy dobór dla każdego klienta, ze względu na jego warunki fizyczne, preferowany styl jazdy, a także stopień zaawansowania technicznego.