ATOMIC HAWX ULTRA 100 BLACK/WHITE 2017/2018

Nowy produkt

Atomic Hawx Ultra 100 są najbardziej miękkimi i wybaczającymi błedy butami w naszej nowej linii Hawx Ultra, zapewniają więc legendarne dopasowanie modeli Hawx, w bardziej komfortowej wersji, oferującej węższe dopasowanie.

Więcej szczegółów

-400,00 pln

1 499,00 pln

1 099,00 pln

4 Przedmioty Produkt dostępny w magazynie

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

ATOMIC HAWX ULTRA 100

BLACK/WHITE

Model 2017/2018

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Hawx Ultra 100

Atomic Hawx - buty narciarskie o wielu zaletach

Buty marki Atomic nie potrzebują rekomendacji – od lat mają swoich zwolenników, którzy nie zamieniliby ich na żadne inne, a że firma wprowadza kolejne nowości i stawia na innowacyjność, kolejne modele butów, takie jak np. Atomic Hawx, święcą prawdziwe triumfy. Najnowszych modeli Atomic nie mogło również zabraknąć w oferowanych przez nasz sklep kolekcjach. Warto tu wspomnieć o najnowszym modelu - Atomic Hawx Ultra 100. To najbardziej miękkie buty w swojej kategorii – linii Hawx Ultra, która zdobyła już sobie rzesze entuzjastów. To jeszcze bardziej komfortowa wersja wcześniejszych modeli Hawx, wyróżniająca się jeszcze większym niż dotychczas dopasowaniem, a także, jak już wyżej wspomnieliśmy – miękkością.

Takie buty „wybaczają” narciarzowi więcej błędów na stoku. Komfort jazdy w butach Atomic Hawx – jest według wielu doświadczonych miłośników dwóch desek – nieporównywalny z innymi, co doceniają przede wszystkim zaawansowani technicznie narciarze, niekoniecznie preferujący poruszanie się jedynie po świetnie naśnieżonych i przygotowanych trasach. Nie byłoby tak rewelacyjnych parametrów butów Atomic Hawx, gdyby nie użyta przy ich produkcji technologia – m.in. System Memory Fit, pozwalający dostosować buty do indywidualnych potrzeb użytkownika – zaledwie w kilkanaście minut.

Nowoczesność i wiele możliwości butów Atomic Hawx

Kolejny system, który gwarantuje niezwykle komfortową jazdę w butach Atomic Hawx to Memory Fit 3D Silver, z którego skorzystano w konstrukcji buta wewnętrznego. System sprawia, że but niemal od razu dopasowuje się do nogi. Zwróćmy również uwagę na to, że buty te (Atomic Hawx ultra) są jednymi z najlżejszych w swojej kategorii (butów zjazdowych). Skonstruowanie takiego modelu nie byłoby możliwe bez odpowiedniej skorupy, która została zdecydowanie „odchudzona” i jednocześnie wzmocniona w najważniejszych z punktu widzenia bezpieczeństwa jazdy miejscach. Tam, gdzie nie jest to konieczne, ścianki skorupy są cieńsze. Tak prezentuje się skorupa Progressive Shell.

O doskonałości butów Atomic hawx, decyduje także wzmocnienie Energy Backbone, które znacznie poprawia przyczepność krawędzi podczas dynamicznej, a nawet agresywnej jazdy, polepsza również parametry transferu energii. Dzięki czemu jazda jest stabilniejsza i przez to – bezpieczniejsza. Noga jest jednocześnie odpowiednio usztywniona, ale też w żaden sposób nieprzyblokowana, można więc szybko i bezbłędnie pokonywać kolejne etapy nawet bardzo wymagającego zjazdu. W butach Atomic Hawx zwraca też uwagę obszar zgięcia, który jest tak skonstruowany, że umożliwia wykonywanie bardziej naturalnych ruchów, jednocześnie wspierając stabilność nogi, a co za tym idzie – zwiększa możliwość kontroli w czasie jazdy.

TECHNOLOGIE:

MEMORY FIT

Technologia pozwala na dopasowanie wnętrza buta idealnie do nogi przez podgrzanie buta do wysokiej temperatury w specjalnym urządzeniu.

-------------------------

3M™ THINSULATE™ INSULATION

But wewnętrzny Redster Pro W są wykonane w technologii 3M ™ Thinsulate ™. Jest to technologia, która pozwala utrzymać stopy w cieple nawet w bardzo zimnych i mokrych warunkach. Thinsulate ™ Platinum to ochrona dla całej stopy, natomiast standardowe Thinsulate ™ ociepla tylko w przedniej części buta.

-------------------------

SOLE FLEX

Hawx obszar zgięcia był przesunięty ze strony skorupy buta na podeszwę buta. Przesunięcie zgięcia do tego obszaru umożliwia bardziej naturalny ruch, wspiera stabilność, daje lepsze uczucie nogom i większą kontrolę podczas jazdy. 

-------------------------

POWER SHIFT

Dla doskonałego przystosowania jeźdzców umożliwia ta to technologia regulowanie pochylenia buta na 13 ° lub 15 ° lub 17 ° tak samo i Flex index od + / - 10 flex punktów.

-------------------------

Progressive Shell

Rewolucyjna konstrukcja zmniejsza wagę o 25% zwiększając elastyczność i poczucie śniegu, a jednocześnie wzmacnia kluczowe strefy dla lepszej stabilności i transferu energii.

-------------------------

Energy Backbone

Wzmocniona, asymetryczna krawędź zapewnia ekstra sztywność i trzymanie krawędzi dla wydajnej jazdy.

-------------------------

BUTY SĄ FABRYCZNIE NOWE, PIERWSZEGO GATUNKU

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl