BUTY NARCIARSKIE TECNICA MACH1 130 MV 2017

Nowy produkt

Buty narciarskie dla zaawansowanych narciarzy

Więcej szczegółów

-600,00 pln

1 899,00 pln

1 299,00 pln

2 Przedmioty Produkt dostępny w magazynie

Ostatnie egzemplarze!

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

BUTY NARCIARSKIE TECNICA MACH1 130 MV 

Model 2016/2017

Buty narciarskie TECNICA MACH1 130 MV została przygotowana dla najbardziej wymagających narciarzy, którzy cenią sobie bezpieczną i komfortową jazdę. Zapewniają im to buty narciarskie, w których zastosowano nowoczesną wkładkę C.A.S., oparta na specjalnej technologii konstrukcji buta. Pozwoliło to na wykorzystanie 2 warstw materiałów o podwójnej gęstości. Miękka powłoka znajduje się w środku i jej zadaniem jej właściwe opasanie stopy. Natomiast warstwa sztywna tworzy powłokę zewnętrzną buta. Co ważne, taka wkładka może być odpowiednio termo formowana.

GRUPA High Performance
FLEX 130
SZEROKOŚĆ 100mm
KOLOR Bright Orange/Black
SKORUPA Polyether (quick instep)
CHOLEWKA Polyester - Real spine with carbon insert
PODESZWA ISO 5355
WKŁADKA C.A.S. Ultrafit PRO
KLAMRY 4 micro Alu
PASEK 45mmOd kilku sezonów są popularne buty narciarskie z możliwością formowania ich kształtu i dopasowania za pomocą wygrzewania w odpowiedniej temperaturze. Technologia ta pojawiła się już 3 lata temu w butach takich marek jak Head, Fischer, Salomon czy Atomic. W nadchodzącym sezonie do tej grupy dołączą buty włoskiej marki Tecnica.
Firma Tecnica w swoich produktach posługuje się nazwą System C.A.S. Dzielimy go na dwa typy: buty, które mają formowalny but wewnętrzny (tzw. C.A.S. Liner) oraz buty z formowalną skorupą (tzw. C.A.S. Shell).

Skorupa (but zewnętrzny) w technologii C.A.S. jest stworzona z poliestrów najwyższej jakości, które umożliwiają zmienianie dopasowania skorupy. Wgłębienia na skorupie, widoczne jako małe dziurki po bokach buta, umożliwiają jego łatwiejsze profilowanie. Aby skorzystać z techniki C.A.S buty należy umieścić w specjalnym piecu, który jest nagrzany do 80 stopni i pozostawić je tam na około 8 minut. W zależności od systemu C.A.S wygrzewamy sam but wewnętrzny lub cały (w przypadku połączenia systemu C.A.S Liner i C.A.S Shell).

Technologia wtrysku umożliwiająca uzyskanie materiału o różnej twardości, umieszczona na wewnętrznej części cholewki buta. Ułatwia jego zakładanie i zdejmowanie, zwłaszcza przy niskich temperaturach.
Cztery warstwy poprzez rożne kombinacje materiałów, gęstości i grubości, pozwalają na idealne dopasowanie.BUTY SĄ FABRYCZNIE NOWE, PIERWSZEGO GATUNKU

   

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

 

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Powiązane produkty