O firmie

O firmie

Witamy serdecznie na stronie naszego sklepu internetowego.
Firma Speed Focus powstała w 2007 roku. Założycielami firmy są ludzie, którzy całe swoje życie związani byli ze sportem. Obecnie jesteśmy jednym z największych sprzedawców detalicznych sprzętu narciarskiego w Polsce.
Silna pozycja rynkowa jest efektem kilkuletniego doświadczenia. Sukcesywnie rozszerzamy naszą ofertę, umożliwiając zaspokojenie zróżnicowanych potrzeb Klientów.
W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych firm takich jak: Atomic, Fischer, Volkl, Rossignol, Head, Uvex, Leki i wiele innych.
W naszej firmie pracują ludzie kreatywni, doświadczeni, którzy dysponują odpowiednią wiedzą aby udzielić Państwu rady w dobraniu odpowiedniego sprzętu. Nasze główne atuty to: wysoka jakość oferowanego towaru, fachowa obsługa i doradztwo, a przede wszystkim niskie ceny.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W naszym sklepie zamówienia można składać przez całą dobę. Złożenie zamówienia zajmuje tylko kilka minut. Pracownicy naszej firmy czuwają nad prawidłową realizacją zamówień, a w razie potrzeby odpowiedzą na każde pytanie i wyjaśnią każdą wątpliwość.
Towar, który wystawiamy w sprzedaży znajduje się w magazynie i jest dostępny "od ręki". Nasze produkty wystawiamy również na Allegro.