HEAD I.SUPERSHAPE TITAN + PRX 12 S 2017

Nowy produkt

Szybkie, lecz posłuszne. Idealny promień do dynamicznych skrętów. Dla narciarzy spędzających cały dzień na przygotowanym stoku. 

UWAGA! Ostatnie sztuki

Więcej szczegółów

-650,00 pln

2 999,00 pln

2 349,00 pln

6 Przedmioty Produkt dostępny w magazynie

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

HEAD I.SUPERSHAPE TITAN

+

WIĄZANIA PRX 12 S

Model 2016/2017

Te narty są niezwykle szybkie, ale równocześnie bardzo posłuszne, dzięki czemu narciarz może nad nimi wspaniale zapanować. Oferują między innymi idealny promień skrętu, który w szczególności sprawdza się podczas dynamicznej jazdy. Idealnie nadają się do całodniowej jazdy na odpowiednio przygotowanym stoku. Narty Head Supershape Titan chętnie wybierane są przez średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych narciarzy, uwielbiających dynamiczny styl jazdy. Są bowiem nie tylko skrętne, ale również i bardzo trwałe.

Narty Head Supershape Titan są zdecydowanie najszerszym modelem należącym do linii Supershape. Tego typu sprzęt wspaniale nadaje się do jazdy właściwie w każdych warunkach, jednak na odpowiednio przygotowanych trasach. Narty te są dość wyjątkowe, ponieważ mogą również być stosowane poza trasami. Wyposażone są bowiem rozmaite technologie, które sprawiają, iż narty Head Supershape Titan są naprawdę wysokiej jakości. Jedną z technologii, które należy wymienić to tak zwana powłoka Graphene.

Nowoczesne narty Head Supershape Titan

Dodatkowo w nartach Head Supershape Titan istotna jest technologia generująca dodatkową moc. Nazywa się ona KERS i znacząco wpływa na jakość jazdy. Ważny jest też super szybki ślizg UHM C wraz ze strukturą Race. Natomiast konstrukcja Worldcup Sandwich Cap oferuje wyjątkowe trzymanie krawędzi, co sprawia, że dynamiczna jazda jest nie tylko bezpieczniejsza, ale również bardziej efektowna. Dlatego właśnie osoby, które lubią szybkość, dość chętnie wybierają takie narty Head Supershape Titan.

Ów sprzęt narciarski posiada jeszcze inne zalety. Jedną z nich jest między innymi Speed Rocker, który zdecydowanie ułatwia inicjację wszelkich skrętów. Połączenie tych wszystkich cech oferuje nam uniwersalne narty, nadające się do każdej jazdy. Head Supershape Titan świetnie się sprawdza w szczególności na przygotowanych stokach, gdzie umożliwia narciarzowi dynamiczną jazdę. Jeśli pragną więc Państwo skorzystać z profesjonalnego sprzętu, który umożliwi szybkie skręty i udaną jazdę, to warto wypróbować właśnie narty Head Supershape Titan.

Nr. katalogowy: 310386
Długości: 156/163/170/177
Wymiary: 137/80/117 dla długości 170
Promień: 14,1 dla długości 170
Wiązania: PRX 12

---------------------------------------------------------------------------------

PRZEDSTAWIAMY TECHNOLOGIĘ GRAPHENE

Poczuj innowację. Dzięki dodaniu materiału GRAPHENE do nowych modeli z serii SUPERSHAPE, odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. Wyjątkowe właściwości materiału wyróżnionego nagrodą Nobla pozwoliły na zbudowanie nart z serii Performance o zupełnie nowej konstrukcji. Idealna kontrola od pierwszego do ostatniego zjazdu. Przyśpieszenie, sterowanie i doładowanie we wszystkich warunkach dzięki idealnemu rozłożeniu masy, a co za tym idzie - precyzyjna inicjacja skrętu.

BŁYSKOTLIWA MOC

Narty posiadają zupełnie nową konstrukcję z powiększoną powierzchnią rdzenia drewnianego. Dzięki lekkiej charakterystyce Graphene, byliśmy w stanie użyć grubszej i szerszej warstwy aluminium, która pokrywa całą nartę i zapewnia bardziej reaktywną i dynamiczną jazdę.

BALANS

Graphene umieszczony w części środkowej narty pozwala na zmniejszanie grubości w tej części i przeniesienie większej ilości materiału na końce narty, co pozwala na harmonijne wygięcie, łatwiejsze zakrawędziowanie i szubką zmianę krawędzi.

KONTROLA

Grubszy przód i tył narty umożliwił zaprojektowanie specyficznych konstrukcji dla czterech różnych dziobów. Dzięki natychmiastowemu dostępowi do efektywnej krawędzi, narta jest stale w kontakcie z podłożem niezależnie od stopnia zakrawędziowania.

---------------------------------------------------------------------------------

TECHNOLOGIA KERS

Technologia KERS działa jak turbosprężarka. Dostarcza dodatkowej mocy i przyspieszenia poprzez usztywnianie tylnej części narty podczas wyjścia ze skrętu. Efekt: doładowanie kapitulujące narciarza w następny skręt. Dokładnie tak jak kierowcy Formuły 1 wciskają przycisk uzyskując w ten sposób dodatkową prędkość.

JAK TO DZIAŁA ?

Włókna Intellifibers z materiału pizoelektrycznego zostały umieszczone pod kątem 45° przed wiązaniem narty. Reagują one na impulsy mechaniczne pochodzące z ugięcia nart i przekształcają je w energię elektryczną. Im mocniejszy nacisk na nartę, tym więcej wytworzonej energii. Uzyskana energia elektryczna trafia do włókien. Powoduje ich usztywnienie, tym samym zwiększając sprężystość i sztywność skrętną narty.

EFEKT !

Ułożenie włókien pod kątem 45° zwiększa sztywność skrętną narty, wciskając krawędź jeszcze bardziej w śnieg podczas skrętu. Przy większej prędkości cała narta zostaje jeszcze bardziej usztywniona.

---------------------------------------------------------------------------------

TECHNOLOGIA ERA 3.0

Wyobraź sobie narty, które są dla wszystkich wszędzie. Jedna dla wszystkich, wszytko w jednym. HEAD ERA 3.0 nie jest jednowymiarową technologią w stylu: "Masz problem? Naprawimy go!". ERA 3.0 to kombinacja technologii, kształtu i geometrii. Pomyśl Rocker, pomyśl promień, pomyśl przyśpieszenie. Pomyśl trójwymiarowo !

ALLRIDE ROCKER

Łatwiejsze sterowanie oraz zwiększone unoszenie wpuchu. W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera, tak aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.

PROGRESYWNY PROMIEŃ

Płynne skręty. Normalny rocker zmusza narciarzy do bardzo mocnego zakrawędziowania narty, aby uzyskać kontakt krawędzi ze śniegiem na całej jej długości. Progresywny promień skrętu pozwala na pełny kontakt krawędzi ze śniegiem przy mniejszym o 50% zakrawędziowaniu narty. Więcej krawędzi na śniegu = większe trzymanie krawędzi.

---------------------------------------------------------------------------------

ŚLIZG UHM C, STRUKTURA RACE

Materiały tej samej jakości co w najlepszych nartach sportowych HEAD. Inna struktura ślizgu dająca uniwersalność w różnych warunkach. 

Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg który będzie służył przez lata.

---------------------------------------------------------------------------------

KONSTRUKCJA WORLDCUP SANDWICH CUP

Podstawowa konstrukcja wynaleziona przez Howarda Heada w latach 40-stych, perfekcyjnie dopracowana i ręcznie wykonana przez najlepszych narciarskich inżynierów na świecie.

Laminowany pionowo rdzeń drewniany jest ściśnięty przez ultraszybkie, fenolowe ściany boczne i najlepszy titanal. To najszybsza konstrukcja na tej planecie. Kropka.

---------------------------------------------------------------------------------

SPEED ROCKER

Twarde trasy juz nie straszne - delikatne podniesienie przedniej części narty i tradycyjny camber, czyli doskonałe osiągi, łatwa inicjacja skrętu i uniwersalność w miękkim śniegu.

10% rocker i 90% camber wystarczy, aby wydostać to co najlepsze z jazdy na krawędziach i zapanować nad skrętem.

Speed Rocker w nartach HEAD to zabójcza broń i kontrola. Jest szybka. A Ty?

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM FIRMY HEAD!!!

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Montaż i ustawienie wiązań – GRATIS!!!

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl