HEAD WORLDCUP REBELS I.SL + FREEFLEX EVO 11 2017

Nowy produkt

Jazda na krawędziach i krótkie skręty jeszcze nigdy nie były tak przyjemne.

Więcej szczegółów

-1 100,00 pln

3 199,00 pln

2 099,00 pln

1 Przedmiot Produkt dostępny w magazynie

Ostatnie egzemplarze!

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

HEAD WORLDCUP REBELS I.SL

+

WIĄZANIA FREEFLEX EVO 11

Model 2016/2017

Narty Head - nowoczesna technologia i atrakcyjny design

Head Worldcup Rebels to narty nowoczesne, które zostały wzmocnione świetną technologią Graphene. Takie profesjonalne narty umożliwiające między innymi dynamiczne, pełne adrenaliny i slalomowe skręty. Pozawalają na bezpieczną jazdę nawet z dużą prędkością. Są to narty stworzone właśnie do ciasnych, a zarazem precyzyjnych skrętów, gdyż umożliwiają pełną kontrolę. Dlatego też świetnie nadają się przede wszystkim do slalomów. Narty Head Worldcup Rebels są lekkie, wytrzymałe oraz idealnie przy tym zbalansowane.

Ważnym elementem ich jest wykonana ręcznie w konstrukcja Worldcup Sandwich Cap. Poza tym narty Head Worldcup Rebels zostały dodatkowo wzmocnione nowoczesną technologią Graphene, która wpływa nie tylko na lekkość ich, ale również sprawia, iż są one znacznie bardziej skrętne. Co ważniejsze zastosowano w nich również technologię KERS, a także Intelligence. Połączenie tych wszystkich dodatków sprawia, iż narty Head Worldcup Rebels zapewniają niesamowite trzymanie wszelkich krawędzi i świetnie nadają się do ostrzejszej jazdy.

Wysokiej jakości narty Head Worldcup Rebels

Dodatkowe przyspieszenie zapewnia także konstrukcja zwana Rebel Camber. Stąd też narty Head Worldcup Rebels nie tylko idealnie nadają się do szybkiej i dynamicznej jazdy, ale również i zwycięstw w wielu zawodach. Warto wypróbować ten nowoczesny, a zarazem innowacyjny sprzęt. Każdy, kto spróbuje jazdy na tego typu nartach będzie w pełni usatysfakcjonowany. Oferują one bowiem nie tylko świetne przyśpieszenie, ale również i łatwe sterowanie, a także doładowanie i to właściwie we wszystkich warunkach. Wszystko za sprawą odpowiedniego rozłożenia masy.

W nartach Head Worldcup Rebels ważny jest swoisty balans, dzięki umieszczeniu Graphene w środkowej części narty. Takie właściwe wyważenie pozwala chociażby na znaczne zmniejszanie grubości owej części, a to w efekcie korzystnie wpływa na ogólną jakość jazdy. Dlatego też narty Head Worldcup Rebels wspaniale sprawdzają się w każdych warunkach. Pozwalają one na pełną kontrolę nad torem jazdy. Świetnie przy tym nadają się do dynamicznej jazdy. Zjazd na takim sprzęcie to sama przyjemność.

Nr. katalogowy: 310266
Długości: 160/165/170/175/180
Wymiary: 122/68/102 dla długości 170
Promień: 14,4 dla długości 170
Wiązania: FREEFLEX EVO 11

PRZEDSTAWIAMY TECHNOLOGIĘ GRAPHENE

Poczuj innowację. Dzięki dodaniu materiału GRAPHENE do nowych modeli z serii SUPERSHAPE, odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. Wyjątkowe właściwości materiału wyróżnionego nagrodą Nobla pozwoliły na zbudowanie nart z serii Performance o zupełnie nowej konstrukcji. Idealna kontrola od pierwszego do ostatniego zjazdu. Przyśpieszenie, sterowanie i doładowanie we wszystkich warunkach dzięki idealnemu rozłożeniu masy, a co za tym idzie - precyzyjna inicjacja skrętu.

BŁYSKOTLIWA MOC

Narty posiadają zupełnie nową konstrukcję z powiększoną powierzchnią rdzenia drewnianego. Dzięki lekkiej charakterystyce Graphene, byliśmy w stanie użyć grubszej i szerszej warstwy aluminium, która pokrywa całą nartę i zapewnia bardziej reaktywną i dynamiczną jazdę.

BALANS

Graphene umieszczony w części środkowej narty pozwala na zmniejszanie grubości w tej części i przeniesienie większej ilości materiału na końce narty, co pozwala na harmonijne wygięcie, łatwiejsze zakrawędziowanie i szubką zmianę krawędzi.

KONTROLA

Grubszy przód i tył narty umożliwił zaprojektowanie specyficznych konstrukcji dla czterech różnych dziobów. Dzięki natychmiastowemu dostępowi do efektywnej krawędzi, narta jest stale w kontakcie z podłożem niezależnie od stopnia zakrawędziowania.

---------------------------------------------------------------------------------

TECHNOLOGIA KERS

Technologia KERS działa jak turbosprężarka. Dostarcza dodatkowej mocy i przyspieszenia poprzez usztywnianie tylnej części narty podczas wyjścia ze skrętu. Efekt: doładowanie kapitulujące narciarza w następny skręt. Dokładnie tak jak kierowcy Formuły 1 wciskają przycisk uzyskując w ten sposób dodatkową prędkość.

JAK TO DZIAŁA ?

Włókna Intellifibers z materiału pizoelektrycznego zostały umieszczone pod kątem 45° przed wiązaniem narty. Reagują one na impulsy mechaniczne pochodzące z ugięcia nart i przekształcają je w energię elektryczną. Im mocniejszy nacisk na nartę, tym więcej wytworzonej energii. Uzyskana energia elektryczna trafia do włókien. Powoduje ich usztywnienie, tym samym zwiększając sprężystość i sztywność skrętną narty.

EFEKT !

Ułożenie włókien pod kątem 45° zwiększa sztywność skrętną narty, wciskając krawędź jeszcze bardziej w śnieg podczas skrętu. Przy większej prędkości cała narta zostaje jeszcze bardziej usztywniona.

---------------------------------------------------------------------------------

Intelligence Technology

Teoria względności HEAD:

Wydajności nart absolutnie nie da się zmierzyć!

To czego narciarz oczekuje od nart jest w dużej mierze zależne od tego jak i gdzie będzie jeździł. Na twardym podłożu ważna jest mksymalna stabilność krawędzi. Na miękkim śniegu ważniejsza jest większa kontrola narty. Czego innego oczekuje się chcąc pobić rekord na stoku a czego innego podczas rekreacyjnej jazdy z rodziną i przyjaciółmi.

Adaptacyjna technolgia HEAD IntelligenceTM Technology dostosuje wydajność narty do warunków i indywidualnego stylu narciarza. 

Jak to działa?

Włókna Intellifibers rozmieszczone przed wiązaniem pod kątem 45° transformują impulsy mechaniczne na energię elektryczną. Im więcej narciarz będzie jeździł tym więcej energii się wytworzy. Energia elektryczna jest z powrotem kierowana do Intellifibers. W ten sposób mechanizm dostosowuje sztywność do warunków jazdy. 

Co to powoduje?

Ułożenie włókien pod kątem 45° przed wiązaniem zwiększa sztywność skrętną, która jest "wtłaczna" w krawędzie nart przy ostrych łukach, co poprawia stabilność nart przy dużych prędkościach. 

---------------------------------------------------------------------------------

ŚLIZG UHM C, STRUKTURA RACE

Materiały tej samej jakości co w najlepszych nartach sportowych HEAD. Inna struktura ślizgu dająca uniwersalność w różnych warunkach. 

Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg który będzie służył przez lata.

---------------------------------------------------------------------------------

KONSTRUKCJA WORLDCUP SANDWICH CUP

Podstawowa konstrukcja wynaleziona przez Howarda Heada w latach 40-stych, perfekcyjnie dopracowana i ręcznie wykonana przez najlepszych narciarskich inżynierów na świecie.

Laminowany pionowo rdzeń drewniany jest ściśnięty przez ultraszybkie, fenolowe ściany boczne i najlepszy titanal. To najszybsza konstrukcja na tej planecie. Kropka.

---------------------------------------------------------------------------------

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM FIRMY HEAD!!!

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Powiązane produkty