BUTY NARCIARSKIE HEAD ADVANT EDGE 105 2017

Nowy produkt

Buty narciarskie dla zaawansowanych narciarzy

Więcej szczegółów

-300,00 pln

1 199,00 pln

899,00 pln

3 Przedmioty Produkt dostępny w magazynie

Ostatnie egzemplarze!

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

BUTY NARCIARSKIE

HEAD ADVANT EDGE 105

Model 2016/2017

Buty narciarskie dopasowane do Twoich możliwości

Pośród wielu modeli popularnych butów marki HEAD, proponujemy m.in. modele stworzone z myślą o narciarzach zaawansowanych, preferujących dynamiczną jazdę. To buty Head Advent Edge. Jednym z modeli cieszących się największym uznaniem naszych klientów są buty Head Advant Edge 105 2017. Są to buty do wszechstronnej jazdy. Techniki, dzięki którym skonstruowano te modele butów HEAD pozwalają jeździć na najwyższych obrotach, minimalizując jednocześnie wysiłek. Warto zwrócić przede wszystkim uwagę na konstrukcję Advant Edge, w tym trzy kluczowe technologie: Hi-Top Tech, DuoFlex oraz Control Frame.

To właśnie połączenie trzech nowoczesnych technik pozwala zwiększyć przekaz energii narciarze – bezpośrednio na narty, co znajduje jednocześnie przełożenie w lepiej zharmonizowanym balansie i możliwości zachowania maksymalnej kontroli przy skrętach. Buty dają też narciarzowi doskonałe wsparcie. Buty Head Advant Edge wyposażone są w pełni formowalny but wewnętrzny Perfect Fit i to kolejny atut tego produktu. Nie zapominajmy również o skorupie FormFit – to wszystko „pracuje” na pełny komfort podczas jazdy, co osiągnięte zostaje przede wszystkim dzięki możliwości idealnego trzymania stopy i regulacji elastyczności.

Szeroki wybór modeli Head Advant Edge

Wszystkie te elementy pozwalają maksymalnie dopasować but do indywidualnych preferencji każdego klienta. Elastyczność z jednoczesną stabilnością pozwala efektywnie kierować nartą przy minimalnym wysiłku. Buty wyposażono również w cztery aluminiowe klamry z mikroregulacją, a także dwie klamry z podwójną siłą dopięcia, zwraca uwagę również regulowana zębatka. Dzięki zastosowaniu technologii Easy Entry Shell Design buty Head Advant Edge można bardzo szybko włożyć, jak i ściągnąć.

Buty posiadają anatomiczną wkładkę i regulowany spojler. Zwróćmy też uwagę m.in. na rewolucyjny system Perfect Fit HD, zapewniający maksymalne dopasowanie do stopy, a co za tym idzie – komfort i trwałość. Buty Head Advant Edge wyróżniają się także świetnie wykonaną skorupą – z materiałów zapewniających trwałość, ale również elastyczność. Są to materiały różnej gęstości i różnych parametrów – w tej jednej konstrukcji tworzą wyjątkową, dynamiczną i stabilną całość.

Charakterystyka:

Flex Index: 105/95

But wewnętrzny:

 •  Perfect Fit HD - To rewolucyjny system dopasowania zapewniający maksymalny poziom precyzji, komfortu oraz trwałości. But PERFECT FIT HD Pro idealnie dopasowuje się do stopy, zapewniają idealny przekaz energii. Tylko 5 min. wygrzania w temperaturze 80°C sprawi, że but wewnętrzny będzie gotowy na idealne dopasowanie do stopy a więc zapewni doskonałą precyzję i komfort.

 • Anatomiczna wkładka

 • Rzep o szerokości 40 mm

Klamry:

 • 4 aluminiowe klamry z mikroregulacją.

 • 2 klamry z podwójną siłą dopięcia

 • 1 regulowana zębatka

 • Klamry nisko profilowe 

Właściwości:

 • Konstrukcja skorupy TRI (BI )-INJECTION - Parametry najwyższej jakości, skorupa z materiałów o różnej gęstości, konstrukcja, która optymalizuje zakładanie buta, dopasowanie do stopy, komfort i przekaz energii.
 • Easy Entry Shell Design - Technologia, która umożliwia szybkie i proste włożenie buta, jak i jego ściągnięcie.

 • Regulowany FLEX - Mechanizm śrubowy umieszczony w pionowej osi tyłu cholewki, który łączy ją z dolną częścią skorupy. By zmniejszyć flex należy wykręcić śrubę(y) i zastąpić je plastikowymi zaślepkami dołączonymi do butów.
 • Pojedyńczy canting
 • Form Fit
 • Regulowany spojler
 • Możliwość zamontowania podeszwy HEAD Walking Sole

Szybkość: Średnia prędkość
Grupa docelowa: Narciarze zaawansowani
Kolory: Red/Black

BUTY SĄ FABRYCZNIE NOWE, PIERWSZEGO GATUNKU

   

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

 

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl