ATOMIC REDSTER S9 + X 12 TL 2018

Nowy produkt

1 Przedmiot Produkt dostępny w magazynie

Ostatnie egzemplarze!

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

ATOMIC REDSTER S9

+

X 12 TL

MODEL 2017/2018

ATOMIC REDSTER - narty dla profesjonalistów!

Narty Atomic Redster S9 wyposażone są w technologie, które zapewniają maksymalną reaktywność i dynamikę podczas wykonywania krótkich, a także ciasnych skrętów slalomowych na przygotowanej trasie. Sprawdzają się zarówno podczas treningów, jak też i startów w zawodach. Płyta Active Flex Interface wzorowana jest na sprzęcie z Pucharu Świata. Została ona umieszczona pod wiązaniami i dzięki temu zwiększa wysokość usytuowania buta, a przez to zapewnia możliwość jeszcze łatwiejszego oraz bardziej precyzyjnego manewrowania.

W nartach Atomic Redster S9 istotne jest też maksymalnie skuteczne trzymanie krawędzi na twardym śniegu. Krótki promień pomaga wycinać ciasne, podkręcone łuki, a rdzeń Power Woodcore z tytanowymi wkładkami gwarantuje stabilność. Narty Atomic Redster S9 są wyjątkowo szybkie, precyzyjne i łatwe w obsłudze. Czy jesteś gotowy na podbój tras? Z takim sprzętem z pewnością Ci się to uda, a jazda będzie niezwykle przyjemna. Narty te są bowiem bardzo wysokiej jakości i przy tym niezmiernie trwałe.

Wysoka jakość Atomic Redster S9

Narty Atomic Redster S9 posiadają innowacyjne technologie zaczerpnięte z Pucharu Świata. Chodzi mianowicie o Servotec. Dzięki takiemu rozwiązaniu narty są jeszcze szybsze, poprawia się ich sterowność, a także szybkość reakcji. Servotec wspomaga prowadzenie nart Atomic Redster S9 przy dużych prędkościach oraz zwiększa ich zwrotność w zakrętach, jak sprawnie działający układ kierowniczy w autach sportowych. Od najbliższego sezonu, z technologii zastrzeżonej dotychczas dla zawodników Pucharu Świata, czerpać będą również amatorzy.

Kombinacja twardego wytrzymałego drewna jesionowego i lekkiej elastycznej topoli zapewnia trwałość, stabilność i sportowy charakter niezbędny dla nart o wysokich osiągach, odznaczając się jednocześnie doskonałym stosunkiem wagi do wytrzymałości. Narty Atomic Redster S9 wykonane zostały w specjalnej technologii i posiadają aż dwie warstwy laminatu umieszczone nad i pod drewnianym rdzeniem, co oznacza optymalny flex poprzeczny, doskonałą absorpcję drgań i stabilność na poziomie, jaki spotkać można tylko w modelach zawodniczych.

PARAMETRY
TEREN:
Przygotowane stoki
PRZEZNACZONE DLA:
Zaawansowani narciarze
DŁUGOŚĆ:
153 CM 159 CM 165 CM 171 CM
TALIOWANIE [MM]:
115/68/101 116,5/68/102,5 118/68/104 119,5/68/105,5
PROMIEŃ SKRĘTU:
11,5 M 12,1 M 12,7 M     13,3M

------------------------------------------------------

TECHNOLOGIE

SERVOTEC

To nowa innowacyjna technologia zaczerpnięta z Puchru Świata. Nazwa pochodzi od niemieckiego słowa ‘Servolenkung’ oznaczającego wspomaganie kierownicy. Z Servotec narty są jeszcze szybsze, poprawia się ich sterowność i szybkość reakcji. Wspomagają prowadzenie nart przy dużych prędkościach oraz zwrotność w zakrętach, jak sprawnie działający układ kierowniczy w autach sportowych.

Od najbliższego sezonu, z technologii zastrzeżonej dotychczas dla zawodników Pucharu Świata, czerpać będą również amatorzy.

POWER WOODCORE

Kombinacja twardego wytrzymałego drewna jesionowego i lekkiej elastycznej topoli. Zapewnia trwałość, stabilność i sportowy charakter niezbędne dla nart o wysokich osiągach odznaczając się jednocześnie doskonałym stosunkiem wagi do wytrzymałości.

TITANIUM POWERED

Narty wykonane w tej technologii posiadają aż dwie warstwy laminatu umieszczone nad i pod drewnianym rdzeniem, oznacza to optymalny flex poprzeczny, doskonałą absorpcję drgań i stabilność na poziomie jaki spotkać można tylko w modelach zawodniczych.

FULL SIDEWALL

Pełny sidewall Biegnący od dzioba do ogona narty bez modyfikacji i udziwnień, zapewnia najlepszą precyzję sterowania i idealnie sprawdza się w przeznaczonych do jazdy po przygotowanych stokach nartach o wysokich osiągach.

ACTIVE CAMBER

Active camber zapewnia wyjątkowo gładką jazdę nawet podczas szybkich przeskoków z krawędzi na krawędź. Narty te docenią szczególnie doświadczeni narciarze o dużych umiejętnościach którzy preferują bardziej siłowy styl jazdy i ostre zakręty.

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl