ATOMIC REDSTER G9 + X 12 TL 2018

Nowy produkt

1 Przedmiot Produkt dostępny w magazynie

Ostatnie egzemplarze!

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

ATOMIC REDSTER G9

+

X 12 TL

MODEL 2017/2018

Nowoczesne narty o doskonałych parametrach - poznaj ATOMIC REDSTER G9

Narty Atomic Redster G9 to narty szybsze oraz bardziej stabilne niż którekolwiek z wcześniejszych nart GS. W dużej mierze zawdzięczają to wyjątkowo nowoczesnej innowacji stworzonej właśnie z myślą o zawodowcach. Chodzi o tak zwany Servotec. Nazwa tej technologii pochodzi mianowicie od słowa „Servolenkung”, a dokładnie oznacza ono wspomaganie kierowania.

Dzięki zaawansowanej technologii zapewnione jest bowiem wspomaganie takich nart. Wstępnie naprężony rdzeń i warstwa elastomeru na wierzchu poprawiają znacznie sterowność i to przy dowolnej prędkości, a to w efekcie zapewnia znacznie lepszą zwrotność oraz równocześnie zwiększa stabilność na wszystkich prostych. Narty Atomic Redster G9 wykorzystują także technologię Full Sidewall. Tego typu modele są dostępne w długościach 188 cm i 183 cm. Ten pierwszy typ spełnia wymogi Pucharu Świata, a drugi jest odpowiedni na zawody FIS.

Nart Atomic Redster G9 idealne do jazdy sportowej

Jeżeli startujesz więc w slalomie gigancie, to narty Atomic Redster G9 pomogą Ci osiągnąć satysfakcjonujący rezultat.. Zapewniają bowiem wysoką jakość jazdy i świetnie się sprawdzają przy szybkich zjazdach. Tego typu narty Atomic Redster G9 mają nie tylko wspaniałą skrętność, ale równocześnie też sprawiają, że łatwo je się prowadzi. Bez problemu nawet przy dużej prędkości będziemy przechodzić z jednego skrętu w drugi. Dlatego też tak bardzo lubiane są one przez wszystkich zawodowców.

To jednak nie wszystkie atuty, jakie oferują nam narty Atomic Redster G9. Ogólnie zapewniają bowiem sporą przyjemność jazdy, a w szczególności tej, mającej charakter bardziej dynamiczny. Tego rodzaju sprzęt jest też bardzo trwały i będzie nam służył naprawdę latami. To idealne rozwiązanie dla osób lubiących spore dawki adrenaliny. Takie narty pozwolą nam zmierzyć się z każdym slalomem i przy tym osiągnąć w nim niezłe wyniki. Warto więc wypróbować ten profesjonalny sprzęt.

------------------------------------------------------

TECHNOLOGIE

SERVOTEC

To nowa innowacyjna technologia zaczerpnięta z Puchru Świata. Nazwa pochodzi od niemieckiego słowa ‘Servolenkung’ oznaczającego wspomaganie kierownicy. Z Servotec narty są jeszcze szybsze, poprawia się ich sterowność i szybkość reakcji. Wspomagają prowadzenie nart przy dużych prędkościach oraz zwrotność w zakrętach, jak sprawnie działający układ kierowniczy w autach sportowych.

Od najbliższego sezonu, z technologii zastrzeżonej dotychczas dla zawodników Pucharu Świata, czerpać będą również amatorzy.

POWER WOODCORE

Kombinacja twardego wytrzymałego drewna jesionowego i lekkiej elastycznej topoli. Zapewnia trwałość, stabilność i sportowy charakter niezbędne dla nart o wysokich osiągach odznaczając się jednocześnie doskonałym stosunkiem wagi do wytrzymałości.

TITANIUM POWERED

Narty wykonane w tej technologii posiadają aż dwie warstwy laminatu umieszczone nad i pod drewnianym rdzeniem, oznacza to optymalny flex poprzeczny, doskonałą absorpcję drgań i stabilność na poziomie jaki spotkać można tylko w modelach zawodniczych.

FULL SIDEWALL

Pełny sidewall Biegnący od dzioba do ogona narty bez modyfikacji i udziwnień, zapewnia najlepszą precyzję sterowania i idealnie sprawdza się w przeznaczonych do jazdy po przygotowanych stokach nartach o wysokich osiągach.

ACTIVE CAMBER

Active camber zapewnia wyjątkowo gładką jazdę nawet podczas szybkich przeskoków z krawędzi na krawędź. Narty te docenią szczególnie doświadczeni narciarze o dużych umiejętnościach którzy preferują bardziej siłowy styl jazdy i ostre zakręty.

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl