ATOMIC REDSTER X9 + X 14 TL 2018

Nowy produkt

Więcej szczegółów

-900,00 pln

3 999,00 pln

3 099,00 pln

2 Przedmioty Produkt dostępny w magazynie

Ostatnie egzemplarze!

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji


ATOMIC REDSTER X9

+

X 14 TL

MODEL 2017/2018

ATOMIC REDSTER X9 - doskonała jakość i najlepsze technologie

Atomic Redster X9 to wspaniałej jakości narty, a przy tym są one pełne mocy. Zostały stworzone według technologii, która wcześniej już sprawdzona była w serii race Redster. Narty Atomic Redster X9 oferują między innymi możliwość dynamicznej jazdy, dzięki czemu bez problemu możemy je wypróbować chociażby w slalomie gigancie czy klasycznym slalomie. Tego typu sprzęt poradzi sobie również w innych warunkach. Świetnie się sprawdza na przykład w rozjeżdżonym, popołudniowym śniegu. To zdecydowanie najwyższej jakości model należący do serii Redster X. Sprawia, że przyjemność jazdy jest naprawdę niezwykła.

Narty Atomic Redster X9 wyposażone są w najnowszą technologię Atomic, czyli tak zwany Servotec. To bardzo korzystnie wpływa na ogólną jakość jazdy. Zamiast Rockera pojawił się natomiast Active Camber. Tego typu sprzęt narciarski świetnie nadaje się dla osób wymagających. Pozwala bowiem nie tylko osiągnąć wysokie prędkości, ale równocześnie też sporą precyzję skrętu. Dlatego też takie narty Atomic Redster X9 idealnie nadają się do wszelkich zawodów oraz slalomów. Pozwalają na wspaniałą sportową rywalizację. Świetnie się sprawdzają w każdych warunkach.

Najwyższej jakości narty Atomic Redster X9

Dla większości w takich zawodach sportowych chodzi przede wszystkim o wyzwania, które to stawiamy sobie samym niż samo dążenie do wygranej. Dlatego też idealnie tutaj nadaje się model Atomic Redster X9. Taki sprzęt pozwala szusować na rozmaitych trasach. Posiada rozmaite rozwiązania innowacyjne, które to nadaje nartom znacznie większą zwrotność oraz poprawiają ich stabilność na prostych. To jednak nie są wszystkie atuty, jakie oferują narty Atomic Redster X9.

Charakteryzują się one bowiem również specjalną konstrukcją zwaną X Multi Radius Sidecut, a więc rozwiązaniem pośrednim między slalomem gigantem i slalomem. Takie narty Atomic Redster X9 nadają się zarówno do krótkich, jak też i długich skrętów podczas zjazdu. Jeśli poszukują więc Państwo wysokiej jakości nart, które świetnie się sprawdzą podczas szybkiej i dynamicznej jazdy, to narty Atomic Redster X9 są tutaj idealną propozycją. Pozwalają na przyjemną jazdę, a przy tym pełną wyzwań. Polecane są osobom, które mają spore doświadczenie.

------------------------------------------------------

TECHNOLOGIE

SERVOTEC

To nowa innowacyjna technologia zaczerpnięta z Puchru Świata. Nazwa pochodzi od niemieckiego słowa ‘Servolenkung’ oznaczającego wspomaganie kierownicy. Z Servotec narty są jeszcze szybsze, poprawia się ich sterowność i szybkość reakcji. Wspomagają prowadzenie nart przy dużych prędkościach oraz zwrotność w zakrętach, jak sprawnie działający układ kierowniczy w autach sportowych.

Od najbliższego sezonu, z technologii zastrzeżonej dotychczas dla zawodników Pucharu Świata, czerpać będą również amatorzy.

POWER WOODCORE

Kombinacja twardego wytrzymałego drewna jesionowego i lekkiej elastycznej topoli. Zapewnia trwałość, stabilność i sportowy charakter niezbędne dla nart o wysokich osiągach odznaczając się jednocześnie doskonałym stosunkiem wagi do wytrzymałości.

TITANIUM POWERED

Narty wykonane w tej technologii posiadają aż dwie warstwy laminatu umieszczone nad i pod drewnianym rdzeniem, oznacza to optymalny flex poprzeczny, doskonałą absorpcję drgań i stabilność na poziomie jaki spotkać można tylko w modelach zawodniczych.

FULL SIDEWALL

Pełny sidewall Biegnący od dzioba do ogona narty bez modyfikacji i udziwnień, zapewnia najlepszą precyzję sterowania i idealnie sprawdza się w przeznaczonych do jazdy po przygotowanych stokach nartach o wysokich osiągach.

ACTIVE CAMBER

Active camber zapewnia wyjątkowo gładką jazdę nawet podczas szybkich przeskoków z krawędzi na krawędź. Narty te docenią szczególnie doświadczeni narciarze o dużych umiejętnościach którzy preferują bardziej siłowy styl jazdy i ostre zakręty.

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl