Wyprzedaż! BUTY NARCIARSKIE SALOMON X PRO 130 2018 Zobacz większe

BUTY NARCIARSKIE SALOMON X PRO 130 2018

Nowy produkt

5 Przedmioty Produkt dostępny w magazynie

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

BUTY NARCIARSKIE SALOMON X PRO 130

BLACK / ORANGE / ANTHRACITE

MODEL 2017/2018

     

    

X PRO 130 stanowi kwintesencję osiągów jazdy typu all mountain. But jest wyposażony w mocny pasek z klamrą stosowany w Pucharze Świata oraz w ramę z poliamidu, co zapewnia maksymalne przenoszenie energii i moc.
         


Technologie:

 • Custom Shell 360 outside fit 

Salomon opracował wyjątkową technologię pozwalającą na wysokie spersonalizowanie buta narciarskiego. 
360 Custom Shell to technologia, która umożliwia rozgrzanie skorupy do osiągnięcia przez nią plstyczności koniecznej do uformowania buta do stopy narciarza. Proces dopasowywania butów z systemem 360 Custom Shell przebiega następująco:

 1. Dobór odpowiedniego rozmiaru.
 2. Wygrzewanie skorupy buta w specjalnym piekarniku przez 10 min
 3. Założenie buta i zapięcie klamer, w tym czasie skorupa dostosowuje się do anatomii stopy użytkownika
 4. Schłodzenie skorupy buta

Dzięki tej technologii osiągamy komfort i dopasowanie jednocześnie. Takie rozwiązanie sprawia, że  mamy idealną kontrolę nad nartami i maksimum przyjemności z jazdy. Technologia Custom Shell  została stworzona dla czołowych zawodników teraz dostępna jest również w naszym sklepie.

 • TwinFrame 2
- Odpowiednia sztywność dla jeszcze lepszej kontroli i intensywności doznań; gwarantuje przenoszenie sił na krawędzie.
 • Skorupa

- Dolna część skorupy wykonana z poliuretanu – poliuretanowa skorupa wykonana metodą podwójnego wtrysku. Poliuretan jest materiałem o wysokiej gęstości gwarantującym, że wykonane z niego skorupy doskonale „pracują” na śniegu, mają odpowiednią sztywność, są błyszczące, wytrzymałe, dynamiczne i odporne na zarysowania.

Górna część skorupy wykonana z poliuretanu – konstrukcja cholewki polegająca na zastosowaniu sztywniejszego materiału z tyłu i po bokach oraz miększego z przodu. Rozwiązanie gwarantujące progresywny flex i wygodę oraz precyzję dopasowania do kształtu łydki. Wykonane z poliuretanu skorupy są bardzo wytrzymałe, błyszczące, dynamiczne i odporne na zarysowania.

 • OVERSIZED PIVOT

– Zapewnia lepszy nacisk na nartę i dobre trzymanie krawędzi przy mniejszym nakładzie sił oraz odskonałe trzymanie stopy i świetne czucie terenu.

 • MY CUSTOM FIT 3D RACE

– Dwie warstwy termformowalnej pianki znajdujące się w okolicach kostki, pięty i śródstopia, na języku i w podeszwie. Pozwalają uzyskać wysoki komfort oraz zwiększoną wydajność. 

 • X-MAX TWIN FRAME TECHNOLOGY

– polega na połączeniu wysoce sztywnego materiału powłoki umieszczonej wzdłuż podeszwy do góry przez ponadgabarytowe osie, które w najwyższym stopniu gwarantują pełną kontrolę i przekaz siły.

 • REGULACJA

* Regulowany FLEX - buty posiadają dwa ustawienia flex`u sport oraz performance.


BUTY SĄ FABRYCZNIE NOWE, PIERWSZEGO GATUNKU

Gwarancja na zakupiony sprzęt
Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl