VOLKL RACETIGER SPEEDWALL SL UVO +rMOTION2 12 GW 2018

Nowy produkt

Więcej szczegółów

-1 000,00 pln

3 799,00 pln

2 799,00 pln

2 Przedmioty Produkt dostępny w magazynie

Ostatnie egzemplarze!

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

VOLKL RACETIGER SPEEDWALL SL UVO

+

rMOTION2 12 GW

Model 2017/2018

Poznaj możliwości profesjonalnych nart marki VOLKL

Już od kilkudziesięciu lat technologia produkcji nart volkl racetiger podbija światowe rynki. Marka kontynuuje rozwój, przede wszystkim dzięki dynamicznemu podejściu do zmian i trendów. Narciarstwo, nawet to amatorskie, rozwija się i specjalizuje zdecydowanie szybciej niż jeszcze np. dwadzieścia lat temu. Coraz więcej osób – w różnym wieku zaczyna i z powodzeniem rozwija swoją narciarską pasję, która staje się coraz powszechniejszym sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu. Narty volkl racetiger spełniają oczekiwania różnych grup klientów, dlatego nie mogło ich zabraknąć również w naszej ofercie

Staramy się, aby proponowany Państwu katalog produktów był różnorodny, szeroki i kompleksowy – dlatego obok nart najpopularniejszych, sukcesywnie wprowadzamy najnowsze, produkowane według innowacyjnych technologii, będących autorskim dziełem projektantów poszczególnych marek – ciekawą opcją są z pewnością narty volkl racetiger sl. Jednym z najlepszych rozwiązań, które będą aktualne już w najbliższym sezonie zimowym będą narty volkl racetiger speedwall sl uvo+ rMotion2 12 GW 2017. Już dziś te szczególne narty cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony pasjonatów nart.

Narty volkl racetiger sl – dynamika, zwrotność, nowoczesność

To, co z całą pewnością można powiedzieć o technologii produkcji nart volkl racetiger sl to ich wyjątkowa dynamika, będąca pochodną konstrukcji, bazującej na najlepszych materiałach i odpowiednim wyprofilowaniu poszczególnych modeli, tak aby zoptymalizować je według oczekiwań różnych klientów. Jednym z systemów, o którym warto wspomnieć przy okazji przedstawiania nart volkl racetiger jest choćby uznany za innowacyjny system UVO (Ultimate Vibration Object) – doskonale tłumiący drgania podczas jazdy. System wykazuje się również lepszą transmisją sił sterujących i selektywnym tłumieniem drgań.

Narty volkl racetiger speedwall sl uvo+ rMotion2 12 GW 2017 mają realną możliwość stać się hitem na stokach (model został uznany za najlepszy w austriackim World Ski Test). Stwierdzono, że narty te to wzór precyzji i doskonałości wykonania. W tym kontekście warto również wspomnieć o zasadzie Rocker, która stanowi nowy kanon w narciarstwie. Oparto ją na doświadczeniu w konstruowaniu nart typu free (podobna geometria profilu), która doskonale sprawdza się również w narciarstwie trasowym. Narty te, podobnie jak inne sygnowane znakiem volkl racetiger, charakteryzują się szczególną dynamiką, połączoną ze świetną zwrotnością i lekkością. To parametry, które często są decydujące przy wyborze konkretnego producenta i modelu nart.TALIOWANIE 120-68-101 (150-160); 123-68-104 (165-170)
DŁUGOŚĆ 150cm 155 cm 160cm 165cm 170cm
PROMIEŃ 11,1 m 11,9 m 12,7 m 12,7 m 13,7 m

System UVO

W tym roku wzbogacone nowym, pierwszym niezawodnie działającym w przestrzeni 3D tłumikiem drgań montowany na narcie - UVO - Ultimate Vibration Object ze zdolnością do lepszej transmisji sił sterujących i selektywnego tłumienia drgań.

TIP ROCKER

Zasada Rocker to nowy kanon w narciarstwie. W magicznym świecie śniegu pojawiła się koncepcja w konstrukcji nart, powodując jakościową zmianę narciarstwa, porównywalną do rewolucji jakiej dokonała narta carvingowa. Wykorzystując doświadczenie zdobyte w nartach free, wprowadzono do nart trasowych nowy profil - Rocker. Specjalnie adaptowana do nowego profilu geometria i konstrukcja narty pozwoliła na osiągnięcie niesamowitego efektu - łatwość skrętu narty krótkiej i stabilność, szczególnie przy dużych prędkościach, narty długiej.

Wstępne wygięcie dzioba i piętki narty skraca efektywną długość krawędzi dzięki czemu zainicjowanie skrętu jest łatwe i nie wymaga użycia siły. W miarę wzrostu prędkości, narty w skręcie są krawędziowane pod coraz większym kątem, dzięki czemu wydłuża się odcinek styku krawędzi ze śniegiem. Narta staje się stabilna i pewna w prowadzeniu. Poszerzona geometria w połączeniu z profilem Rocker znacznie ułatwia jazdę poza trasą. Narty nie przebijają się przez śnieg jak lodołamacz, ale dzięki podgiętym dziobom szybują nad nim lekko i sprawnie.

WŁAŚCIWOŚCI

SPEEDWALL MULTILAYER WOODCORE

Ze względu na większe obciążenia, speedwall wspierany jest ”wewnętrznym sidewallem”, wykonanym z twardszego drewna. Dzięki temu, odciążoną, środkową część rdzenia można było wykonać z lżejszego drewna, zmniejszając tym samym wagę narty.

POWER CONSTRUCTION

Konstrukcja stworzona dla nart, które przenoszą największe obciążenia, na których jeździ się dynamicznie i agresywnie. To konstrukcja "sandwich",z pionowymi ścianami bocznymi, gdzie kolejne warstwy narty nakładane są jedna na drugą, a wiązania są bezpośrednio lub poprzez płytę montowane do narty. Zapewnia doskonałą stabilność i trzymanie krawędzi. Tak zbudowane są narty zawodników Pucharu Świata, narty sportowe Racetiger i Code Speedwall, narty z grupy Titanal Freeride.

POWERED BY TITANIUM

Dwie warstwy Titanalu w rdzeniu narty. Dodaje narcie stabilność, sztywność oraz zwiększa możliwości tłumienia drgań, zwłaszcza przy dużych prędkościach.

SPEEDWAAL

Racetiger Speedwall to narta powstała na bazie pucharowego doświadczenia konstruktorów Völkla. Zastosowano w niej najdoskonalszą i jedyną wykorzystywaną w Pucharze Świata konstrukcję typu sandwich. Ale to nie wszystko. Nowością jest technologia Speedwall - po raz pierwszy boki nart wykonane zostały z tworzywa, z którego robi się ślizgi. Po ich posmarowaniu zwiększa się prędkość przy ostrej jeździe na krawędziach. Narty Racetiger Speedwall wyposażono w nowe wiązania rMotion z płytą. Szata graficzna - identyczna z grafiką z Pucharu Świata - nałożona bezpośrednio na górną powierzchnię narty, wykonaną z titanalu.

Tradycyjny profil Full Camber, dwie warstwy Titanalu, najszybszy ślizg P-Tex 4500 i zawodnicza płyta World Cup pod wiązaniem.

Osadzenie krawędzi dodatkowo wzmocnione warstwą titanalu. 

GRIP WALK

Innowacyjny system w butach narciarskich jeszcze bardziej ułatwiający chodzenie. Teraz przemieszczanie się pomiędzy stokiem i parkingiem oraz restauracją będzie dużo łatwiejsze! Wiązania w powyższych nartach Volkl są kompatybilne z butami wyposażonymi w system Grip Walk.

PRZYGOTUJ SIĘ NA SZYBKĄ JAZDĘ ! ! !

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM VOELKL'A !!!
SPRAWDŹ PONIŻEJ !!!
LINK!
Kupując na naszej aukcji, możesz mieć pewność, że narty są pierwszego gatunku i pochodzą z OFICJALNEJ SIECI DYSTRYBUCJI oraz posiadają GWARANCJĘ POLSKIEGO DYSTRYBUTORA!

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl