Narty>Narty Volkl

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 28 produktów
Pokazuje 1 - 12 z 28 produktów
Narty Volkl

Narty Volkl - prawdziwie olimpijski sprzęt

Tak to jest pewniak....narty Volkl to inwestycja długofalowa. Jeśli podchodzisz do narciarstwa z wielkim entuzjazmem, emocjami i z utęsknieniem czekasz na każdy sezon zimowy to zdecydowanie musisz rozważyć wysokiej jakości narty Volkl na miarę olimpijskich zjazdów i slalomów. Wysoce wyspecjalizowane te...

Narty Volkl - prawdziwie olimpijski sprzęt

Tak to jest pewniak....narty Volkl to inwestycja długofalowa. Jeśli podchodzisz do narciarstwa z wielkim entuzjazmem, emocjami i z utęsknieniem czekasz na każdy sezon zimowy to zdecydowanie musisz rozważyć wysokiej jakości narty Volkl na miarę olimpijskich zjazdów i slalomów. Wysoce wyspecjalizowane technologicznie narty Volkl, wywodzą się z niemieckiej precyzji wykonania i dbałości o szczegóły. Z sezonu na sezon wciąż są udoskonalane, a dotychczasowe modele - z poprzedniego sezonu - nierzadko zastępowane są modelem prezentującym coraz to wyższy poziom konstrukcyjny.

Technologicznie najbardziej zaawansowane - postaw na narty Volkl

Ciekawi Cię jakie technologie i nowinki prezentują narty Volkl? Przede wszystkim zastosowanie dwóch gatunków drewna w rdzeniu nart. Drewno to nadal tworzywo najdoskonalsze w zastosowaniu konstrukcyjnym nart. Jest to tzw. technologia Double Grip XTD, czyli podwójna szerokość drewnianego rdzenia na całej długości narty, co sprawia, że narty Volkl są dynamiczne, a przy tym ich krawędzie dobrze, stabilnie trzymają się podłoża, co sprawia tym samym, że narty Volkl prowadzą się wyśmienicie.

Opinie na temat nart volkl wśród środowiska narciarskiego

Wśród znawców narciarskiego sportu zimowego, a także na wielu fachowych i merytorycznych forach można zapoznać się z bardzo pochlebnymi opiniami o ów nartach. Śmiało można stwierdzić, że opinie o nartach Volkl są absolutnie wyśmienite. Każdorazowo podkreśla się jakość zastosowanych materiałów i nieustanne badania oraz testy nad udoskonalaniem konstrukcji nart Volkl. Wśród narciarzy pojawia się opinia, iż Volkl dostarcza idealnie dopasowane modele nart dla każdego - od początkującego po narciarza eksperta. Poza tym warto wspomnieć, iż narty Volkl niejednokrotnie stanęły na sportowym podium w bardzo poważnych mistrzostwach, po sam Puchar Świata.

Jakie narty Volkl wybrać na najbliższy sezon?

W tym sezonie polecamy przeanalizować oferowane narty Volkl 2019, zwłaszcza następujące modele: narty Volkl racetiger oraz narty Volkl rtm. Pierwsze z nich to narty slalomowe z bardzo trafioną technologią 3D GLASS, czyli mające w swej budowie dodatkową warstwę włókna węglowego. Narty Volkl to - jak już zostało wspomniane - materiały z najwyższej półki jakościowej. Obok tradycyjnego drewna, włókna szklanego, także tytanal. Drugie z wymienionych modeli: narty Volkl rtm to zaś seria nart oferująca modele dla narciarzy o różnych poziomach zaawansowania, narty typu allmountain i unisex. Również ów bardziej uniwersalne narty Volkl zostały naszpikowane nowoczesnymi rozwiązaniami w konstrukcji nart, co daje olbrzymią satysfakcję z szusowania na stokach. Rozpoczynając sezon zimowy warto też pamiętać o akcesoriach i gadżetach narciarskich. Polecamy zapoznać się z ofertą naszego sklepu narciarskiego w tym zakresie, zwłaszcza: kijki narciarskie czy wysoce wyspecjalizowane gogle - dające krystalicznie czysty obraz na stoku i ochronę oczu przed promieniowaniem, a także ciekawe wizualnie i zapewniające dodatkową ochronę kaski narciarskie, to dobry początek narciarskich zakupów.

Sprawdź narty Volkl dla całej rodziny: narty damskie volkl, narty męskie volklnarty dla dzieci volkl

Więcej

Subcategories

 • Narty Volkl damskie
 • Narty Volkl męskie

  Narty Volkl męskie - bądź profesjonalny w swojej pasji

  Narty męskie Volkl to sprzęt narciarski dla mężczyzn, którzy traktują zimowy sport w 100% fachowo i nie ma dla nich żadnych kompromisów. Jeśli zimowe szaleństwo ma być w pełnej klasie to wybór męskich nart Volkl jest absolutnie trafny. Niemiecka precyzja, bazująca na ponadczasowej tradycji. Wszystko to obudowane innowacyjnymi i zaawansowanymi technologiami w konstrukcji męskich narty Volkl daje prawdziwy majstersztyk narciarskiej pasji dla mężczyzny.

  Co docenią mężczyźni, gdy poznają narty męskie Volkl?

  Przede wszystkim nowoczesne technologie, które wyprzedzają znacząco nie jednego producenta sprzętu narciarskiego. Męskie narty Volkl to dla narciarza synonim najlepszej, ekskluzywnej marki. Podobnie jak w przypadku samochodów, to niemal luksusowe narty z przeznaczeniem na śnieżne szklaki. Jest się czym pochwalić: m.in. technologia UVO 3D - minimalizacja drgań przy szalonym slalomowym zjeździe czy konstrukcja 3D Glass, trójwymiarowa warstwa włókna szklanego zapewniająca idealną sztywność i sprężystość nart. Volkl to zdecydowanie niezwykłe narty dla wyjątkowych mężczyzn.

  Narty męskie Volkl - trenuj i doskonal jazdę na sprzęcie godnym olimpijskich stoków

  Narty Volkl to nauka i doskonalenie umiejętności na profesjonalnym sprzęcie, który daje się idealnie i bezpiecznie prowadzić. Stabilność, zwrotność, skrętność - to cechy, które Volkl w nartach męskich opanował niemal do perfekcji. Na te atuty zdecydowanie warto postawić. Przykładowo warte bliższego poznania męskie narty Volkl, wraz z parametrami technicznymi, to modele:

  - narty Volkl męskie Racetiger, czyli narty typu race dla mężczyzn kochających szybkość

  - narty Volkl męskie Deacon - linia nart typu allmountain, ale nie pozbawiona też sportowych cech ważnych dla każdego narciarza

  - narty Volkl męskie RTM - seria nart Volkl najbardziej uniwersalnych, dla różnych warunków zjazdowych.

  Wszystkich Panów szukających idealnego modelu nart Volkl, serdecznie zapraszamy do naszego sklepu narciarskiego – bardzo chętnie doradzimy i podpowiemy, który model będzie najbardziej odpowiedni pod indywidualne oczekiwania. U nas znajdziesz również fantastyczne: narty zjazdowe, narty allround, kijki narciarskie, kaski narciarskie, gogle narciarskie, buty narciarskie oraz akcesoria do nart.

 • Narty Volkl dla dzieci...