Narty>Narty Volkl>Narty Volkl damskie

Filtr produktów

Włączone filtry:
Producent
Pokazuje 1 - 12 z 12 produktów
Pokazuje 1 - 12 z 12 produktów
Narty Volkl damskie

Narty Volkl damskie - odpowiedź na potrzeby kobiet

Damskie narty Volkl to sprzęt perfekcyjnie dopasowany do poziomu umiejętności danej kobiety, jej fizycznych wymiarów, zwłaszcza wzrostu, ale również indywidualnych preferencji i upodobań każdej miłośniczki zimowego szaleństwa. Narty damskie Volkl to odpowiedź rynku na indywidualne oczekiwania, jakie narty dedykowane paniom powinny spełniań i to zarówno w zakresie parametrów technicznych, budowy, części technologicznej, jak również walorów estetycznych. Narty Volkl kobiece to specyficzna linia stworzona wyłącznie dla kobiet o nazwie Flair i bogata w różnorodność modeli. Do wyboru mamy aż siedem. Narty Volkl damskie to kobiecy styl jazdy, dopasowanie do odpowiedniego poziomu fizycznej siły, poczucie bezpieczeństwa, a przy tym, wyjątkowy, nowoczesny design.

Co docenią kobiety, gdy poznają narty damskie Volkl?

Na pierwszym miejscu, wybierając narty damskie Volkl kobiety docenią ich lekkość, dzięki zastosowaniu materiału typu carbon. To też sprzęt, który po pierwszym zjedzie, pokazuje swoje technologiczne i konstrukcyjne możliwości na bardzo wysokim poziomie. Minimum drgań przy skrętach slalomowych czy dużej prędkości zjazdowej, łatwe prowadzenie, stabilność, a przy tym brak zmęczenia nawet po całym dniu szusowań zimowych. To wszystko podarują nam narty damskie Volkl.

Sprawdź różnorodność modeli damskich nart Volkl, a z pewnością znajdziesz tej wyjątkowy dla siebie

Polecamy zapoznać się z wszystkimi modelami z kolekcji damskich nart volki – Flair, natomiast poniżej przedstawiamy kilka przykładowych. Każdy z nich cechuje się nowoczesnym designem. Zwłaszcza na uwagę zasługują bardzo kobiece modele w kolorze śnieżnej bieli bądź eleganckiej czerni. Oto przykładowe modele:

* narty damskie Volkl Flair 76

* narty Volkl damskie Flair 79

* narty damskie Volkl SC

Co warto zakupić do kompletu nart damskich Volkl?

Na stok do kompletu, aby być w pełni wyposażoną należy pamiętać również, by wyposażyć się m.in. w: buty narciarskie i kijki narciarskie, gogle na narty, rękawiczki narciarskie, kask narciarski, czy inne niezbędne akcesoria dla narciarzy. W tym celu serdecznie zapraszamy odwiedzić nasz sklep narciarski, gdzie także bardzo chętnie pomożemy, doradzimy, jaki sprzęt najlepiej wybrać, by uzyskać maksimum zadowolenia i satysfakcji z narciarskich przygód.

Sprawdź również inny asortyment, który oferuje producent Volkl:

Narty męskie Volkl

Narty dziecięce Volkl

Kije narciarskie Volkl