Kaski narciarskie>Kaski narciarskie Uvex

Filtr produktów

Włączone filtry:
Producent
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Kaski narciarskie Uvex

Kask narciarski Uvex to niemiecka precyzja i niesamowity design

Kaski narciarskie Uvex to zarówno te ze specjalnym zapięciem na gogle, jak i modele zastępujące z powodzeniem zestaw kask + okulary narciarskie. Ów model kasków Uvex to lustrzany wizjer, ze specjalną i bardzo funkcjonalną w jeździe powłoką Antifog, która zapobiega parowaniu szybki. Kaski Uvex to modele dla całej rodziny, w 2 rozmiarach skorupy zewnętrznej, oraz w pełnej gamie kolorystycznej.

Mnogość technologicznych rozwiązań w kasku Uvex

Kaski Uvex cechuje zaawansowana technologia. Jest to m.in.: system FAS - dopasowujący długość pasków zapięcia w praktyczny i sprawny sposób, System IAS 3D, czyli istotna regulacja kasku (długość, szerokość), aby idealnie leżał na głowie narciarza. Dodatkowo to również technologia Hard Shell Technology - odporność na wstrząsy podczas ewentualnych upadków, czy też regularna wentylacja poprzez specjalne wewnętrzne kanaliki. W określonych modelach Uvex zastosował specjalny system, który pozwala utrzymywać gogle na właściwym miejscu. Warto dodać, że Uvex wprowadził także system szybkiego zamknięcia, który nazwano Monomatic. Zasadniczym atutem takiego rozwiązania jest zabezpieczenie kasku przed przypadkowym wypięciem.

Komfortowa i niczym niezakłócona jazda z kaskiem Uvex

W kasku narciarskim Uvex poczujesz się dopieszczony. Antyalergiczna wyściółka wewnętrzna kasku, wyjmowane nauszniki, a także system Natural Sound to naprawdę wiele. Wspomniany system Natural Sound to specjalna membrana w zausznikach, która sprawia, że dźwięk dociera naturalnie, bez zniekształceń i w odpowiedniej głośności. Uvex wprowadził również rozwiązanie, które pozwala dopasować rozmiar kasku, dzięki odpowiedniej regulacji zastosowanej w tylnej części. Warto dodać, że kaski Uvex to także bardzo wydajny system wentylacji, co jest niezbędne podczas dłuższego szusowania na stoku.

Zobacz także w naszym sklepie narciarskim: kaski narciarskie, gogle uvex, narty męskie, narty damskie, narty dziecięce, kije narciarskie