Lista produktów producenta: Volkl

Narty i akcesoria firmy Volkl


Jeżeli znalazłeś się na tej podstronie, to z pewnością jesteś osobą, która zamierza się profesjonalnie przygotować do przyszłego sezonu narciarskiego. Jesteśmy świadomi, że nic tak nie cieszy miłośników białego szaleństwa, jak nowy sprzęt, w którym można pokazać się na stoku, dlatego dla wszystkich miłośników narciarstwa nasz sklep przygotował znakomitą ofertę, dzięki której każdy z Was będzie mógł kupić profesjonalne narty w bardzo atrakcyjnej cenie.


Chcielibyśmy zaprezentować narty Volkl Racetiger, które w naszej opinii są ikoną współczesnego narciarstwa, sprzętem dedykowanym dla osób, które chcą odczuwać maksymalny komfort i radość z jazdy. Narty Volkl Racetiger zostały zaprojektowane z myślą o jak najsprawniejszym pokonywaniu kolejnych kilometrów tras zjazdowych. Ich producent wyposażył je w wiele innowacyjnych rozwiązań, które warto nie tylko poznać, ale również osobiście przetestować.


Narty Volkl Racetiger wyposażone są w systemy, które zapewniają precyzyjne trzymanie krawędzi w każdych warunków oraz gwarantują utrzymanie pełnego bezpieczeństwa. Skutecznie tłumią drgania, nie powodując utraty przyczepności, a jednocześnie utrzymują wysoki poziom dynamiki. To bez wątpienia sprzęt, który możemy Państwu polecić z pełną odpowiedzialnością. Gwarantujemy, że w pełni Was usatysfakcjonuje i będzie źródłem uśmiechu na twarzy. Wszystkie osoby zainteresowane sprzętem Volkl Racetiger zapraszamy pełnego zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy nie tylko atrakcyjne ceny, ale również profesjonalną obsługę, w ramach której zapewniamy naszym Klientom eksperckie doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia oraz obsługę na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do współpracy.


Volkl - marka skupiona na pasji oraz rozwoju


Volkl to niemiecka marka obecna na rynku od niemal stu lat. Charakterystyczne logo dwóch połączonych liter “X” towarzyszy wysokiej jakości nartom, deskom oraz innym akcesoriom tego brandu. Podobnie jak konkurenci, na przełomie lat firma rozwinęła się do tego stopnia, iż produkuje obecnie także odzież, w tym kurtki puchowe i t-shirty. Obecnie cieszy się dużym zainteresowaniem na całym świecie. Warto porozmawiać o cenach, które w stosunku do kunsztu wykonania i nowinek technologicznych, są bardzo atrakcyjne, oferując mniej i bardziej doświadczonym osobom komfort oraz bezpieczeństwo uprawiania wielu dyscyplin zimowych. Narty Volkl to m.in. świetne rozwiązania, które przekładają się także na bardzo wysoką jakość. To właśnie z nich słynie marka, którą cechuje pasja do aktywności fizycznej oraz ruchu na świeżym powietrzu.


Mottem marki jest starodawne powiedzenie brzmiące: "Całość jest zawsze większa niż suma jej części". Odnosi się ono do pierwszego etapu tworzenia nart, desek czy kijków narciarskich Volkl. Producenci uważają, że: “Każdy produkt Volkl to połączenie technologii, jakości, doświadczenia i pasji, które dopiero razem tworzą spójną całość.” To hasło promują na swojej oficjalnej witrynie internetowej i ma ono fizyczne odzwierciedlenie w gotowych produktach, co potwierdzają opinie sztabów trenerskich, a także hobbyści posiadający niejeden zestaw niemieckiego brandu.


Volkl - niedoceniana marka pośród pozostałych


Volkl to marka serwująca wysoką jakość, kunszt i perfekcyjne wykonanie. Dostępny asortyment pozwoli skompletować z produktów Volkl cały zestaw potrzebny, by cieszyć się przygodę na stoku, zaczynając od odzieży, na goglach kończąc.


Historia Volkl - czyli kiedy to wszystko się zaczęło i czym marka zasłynęła?


Firmę Volkl założono w 1923 r., a ta od samych początków związana jest z bawarskim miastem Straubing. W nim mieszkała rodzina George'a, który zajmował się naprawą i budową powozów konnych, a po czasie jego mała działalność rozwinęła się do budowy m.in. sanek. Wówczas pomocnikiem w firmie był Franz, syn Volkla, który oficjalnie od dwudziestego trzeciego wprowadził produkcję desek, które podobnie jak pozostałe przedmioty, wykonywane były ręcznie. Wtedy marka zwała się “Vostras” i cieszyła się popularnością niewychodzącą za kraj.


W 1952 r., kiedy George zmarł, a Franz miał 65 lat, nadszedł czas wielkiej rewolucji w firmie. Ustalono jeden kierunek, którym stała się produkcja drewnianych, ręcznie wytwarzanych nart. Wkrótce firmę sprzedano pod skrzydła szwajcarskiej grupie nazwanej “Gregor Furrer & Partner Holding AG”. Rodzinny biznes, choć prowadzony przez osoby z zewnątrz, zaczął widnieć jako “Volkl” nie “Vostras”.


W sześćdziesiątym siódmym roku wypuszczono na rynek narty zebra Volkl. Były one w pasy, które zachwyciły miłośników nowinek na stokach. Co jednak więcej, były to pierwsze narty firmowe stworzone z myślą użytkowania ich poza gotową trasą, czyli idealne do podchodzenia oraz jazdy po puchu, czyli rozwiązanie mające swój odpowiednik pomiędzy dzisiejszymi freeride i all-mountain.


Od 1970 r. Volkl występuje razem z zawodnikami na imprezach sportowych. Narty tego brandu zadebiutowały na międzynarodowych zawodach w narciarstwie alpejskim, towarzysząc na dyscyplinach takich jak m.in. slalom gigant.


Zobacz również: kijki narciarskie volkl, narty volkl damskie, narty męskie volkl, dziecięce narty volkl

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 41 produktów
Pokazuje 1 - 12 z 41 produktów