Kaski narciarskie>Kaski narciarskie Salomon

Filtr produktów

Włączone filtry:
Producent
Rozmiar kasku:
Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów
Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów
Kaski narciarskie Salomon

Kask narciarski Salomon - francuski modowy design plus komfort i bezpieczeństwo

Kaski narciarskie Salomon to doskonały wybór dla tych co stawiają na komfort, design i bezpieczeństwo w jednym. Swoim wyglądem skuszą nawet najbardziej wymagające modowo osoby. Dodatkowo zapunktują swoją lekkością, dzięki technologi In-Mold, która często stosowana jest łącznie z pianką EPS 4D. Skorupa wykonana z lekkiego, acz bardzo wytrzymałego tworzywa, jako całość bardzo dobrze amortyzuje uderzenia, co jest kluczowe w kwestii bezpieczeństwa.

Kaski Salomon i zindywidualizowany system Custom Air

Kaski narciarskie Salomon cechują się specjalistyczną i unikatową technologią producenta w zakresie bezpieczeństwa i precyzyjnego dopasowania kasku do narciarza. System Custom Air to specjalna wewnętrzna poduszka dopasowująca się do głowy narciarza i amortyzująca, niwelująca i rozpraszająca ewentualne wstrząsy. Salomon w kaskach wprowadził także bardzo ciekawe rozwiązanie zwane systemem Airflow, które polega na tym, iż wewnątrz skorupy znajdują się kanaliki wentylacyjne, które pozwalają, by powietrze równomiernie było rozprowadzone wokół głowy. W poszczególnych modelach zastosowano także bardzo komfortowy pasek pod brodą, by jeszcze zwiększyć wygodę noszenia, a także zainstalowano kompatybilny system audio.

Możliwości regulacji w kaskach Salomon

Kaski Salomon to także: doskonała wentylacja wewnętrzna, aby przez długi czas cieszyć się jazdą, precyzyjnie i komfortowo zabudowane uszy (występują modele z odpinanymi nausznikami) i wygodny system zapięcia. W kaskach Salomon zastosowano także rozwiązanie umożliwiające dostosowanie rozmiaru kasku do obwodu głowy. W modelach, gdzie taka opcja jest dostępna, polega ona na możliwości zmniejszenia lub zwiększenia obwodu kasku poprzez regulację odpowiednim pokrętłem umieszczonym na jego tylnej części. Coraz bardziej modne stają się również kaski Salomon z przyłbicą, czyli zabudowane, ze zintegrowaną szybą.

Polecamy serię uniwersalną kasków Salomon damskich i męskich: Cruiser i Ranger, a także kaski juniorskie: Salomon Gran.

Zobacz także: narty Salomon, kijki narciarskie Salomon, narty męskie Salomon, narty damskie Salomon, narty dziecięce Salomon