Narty>Narty Head>Narty Head męskie

Filtr produktów

Włączone filtry:
Producent
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 28 produktów
Pokazuje 1 - 12 z 28 produktów
Narty Head męskie

Męskie narty Head - wysoka pozycja producenta na rynku nart

Producent nart head męskich kojarzony jest z doświadczeniem i historycznym zarysem firmy sięgającej początku lat XX. Amerykanin Howard Head za cel postawił sobie wyjść z ciężkich i topornych drewnianych nart w kierunku nart cechujących się lekkością Początkowe eksperymenty z warstwami aluminium i rdzeniem z plastiku pomiędzy nimi, nie przechodziły testu wytrzymałości. Z czasem jednak Head tworząc narty męskie zyskiwał coraz bardziej na technice wykonania. W 1950 roku Howard założył Head Ski Company, która bardzo szybko stała się głównym dostawcą męskich nart alpejskich Head w Ameryce, specjalizując się początkowo w nartach zjazdowych.

Krótka charakterystyka męskich nart zjazdowych head?

Dla mężczyzn Head prezentuje całą feerię modeli męskich nart zjazdowych. Zapewniają one - cenioną przez mężczyzn - szybkość i możliwość dopasowania parametrów technicznych pod preferencje użytkownika i stosowany styl jazdy narciarza. Narty zjazdowe męskie head dostępne są w wersji zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych miłośników zimowego sportu. O ów przeznaczeniu decydują takie parametry jak: długość nart, ich szerokość, taliowanie, twardość poprzeczna nart, sztywność wzdłużna, elastyczność, szerokość dziobów, tłumienie drgań itp. Wszystkie te parametry decydują o szybkości zjazdu, promieniu skrętu, wyporności z puchu zimowego, przyczepności krawędzi do podłoża, łatwości sterowania, szybkości reakcji nart na prowadzenie narciarza etc. Przykładowe narty męskie head to popularne modele: supershape, narty head magnum czy narty worldcup.

Narty head nie tylko dla mężczyzn – serie idealne dla całej rodziny

Poza męskimi nartami Head, producent oferuje wysokiej jakości i bogate pod kątem wzornictwa narty damskie Head, narty dla dzieci Head oraz przykładowo osprzęt typu; kijki narciarskie czy kaski narciarskie itp. Planując zatem wspólnie szaleństwa na stoku z całą rodziną, możesz możesz dobrać odpowiedni sprzęt dla każdego indywidualnie.