Lista produktów producenta: Head

Narty, buty narciarskie i akcesoria firmy Head


Jeżeli jesteś miłośnikiem białego szaleństwa, który nie wyobraża sobie swojego życia bez urlopu spędzonego na stokach, to z pewnością narty HEAD nie są Ci obce. To jedna z ikon narciarstwa, marka niezwykle popularna wśród narciarzy z całego świata. Na nartach sygnowanych znakiem HEAD jeżdżą dziś nie tylko amatorzy poznający pierwsze techniki jazdy oraz narciarze z wieloletnim stażem, którzy pokonali tysiące kilometrów na stokach, ale również profesjonalni sportowcy. Marka tworzy produkty dla każdego narciarza, dlatego jej obecność jest wręcz obowiązkowa w naszym sklepie internetowym.


Analizując szczegółowo naszą ofertę, znajdziesz nie tylko narty HEAD w różnorodnych wariantach, ale również pozostały asortyment, który jest niezbędny do uprawiania sportów zimowych. Oferujmy szeroką gamę butów narciarskich, gogli, kijków, odzieży, a nawet specjalistycznych toreb przeznaczonych do przechowywania sprzętu. Jesteśmy certyfikowanym dystrybutorem tej marki, dlatego możemy zapewnić, że zamawiając u nas sprzęt i narty HEAD otrzymacie oryginalne produkty najwyższej jakości, które z całą pewnością sprostają wszystkim wymaganiom.


Wszystkich pasjonatów narciarstwa zainteresowanych zakupem nart HEAD w naszym sklepie internetowym zapraszamy do szczegółowego zapoznania z pełną ofertą. Na stronach poszczególnych produktów znajdują się szczegółowe informacje dotyczące konkretnych modeli oraz zdjęcia wysokiej jakości, które pozwolą dokładnie zapoznać się z nartami przed zakupem. Gwarantujemy, że współpraca z naszym internetowym sklepem narciarskim w pełni Was usatysfakcjonuje, ponieważ kupicie u nas produkty dopasowane do swoich potrzeb i możliwości. Życzymy udanych zakupów!


Head - amerykański producent na międzynarodowym rynku


Head to amerykańsko-holenderska firma, która choć rozpoczęła działalność w USA, dzisiaj posiada główną lokalizację w bajecznym Amsterdamie. Jest czołową marką na rynku sportów zimowych, a także letnich. Zalicza się do najchętniej wybieranych koncernów wśród rywali, a także jest najczęściej widywaną marką podczas poważnych imprez sportowych jak np. X-Games.


Head codziennie wspiera amatorów oraz zawodowców, posiadając produkty idealne dla każdej z grup - od początkujących po zaawansowanych. Co ciekawe, marka Head związana jest nie tylko z narciarstwem czy freeride na deskach snowboardowych, gdyż od jakiegoś czasu łączy się z m.in. pływactwem i tenisem, a logo firmowe zobaczyć możemy na rakietach czy czepkach na głowę. Na tym nie koniec. Head rozwija się z każdym dniem, poszerzając swoją działalność i ulepszając produkty. Te cechuje przede wszystkim znakomita jakość i kunszt wykonania. Dostępne produkty, zarówno odzież jak i sprzęt sportowy od producenta Head są profesjonalne oraz uchodzą za niezawodne. Co więcej, są polecane przez trenerów drużyn sportowych zajmujących się różnorodnymi dyscyplinami, od skoków narciarskich po skoki do wody. Co też ciekawe, od jakiegoś czasu możemy zobaczyć również buty Head na rynku, tak jak i inne elementy sportowej garderoby. Dzięki tej cesze, jesteś w stanie skompletować cały zestaw potrzebny Ci na przygodę życia, zaopatrując się u jednego, zaufanego producenta.


Znakomita jakość - czyli profesjonalne i luksusowe produkty od Head


Logo firmy Head to literka “C” przewrócona na bok, z małą kropką pośrodku. To doskonale rozpoznawalny znak widoczny na ważnych imprezach sportowych, jak Igrzyska Olimpijskie, a także wśród hobbystów wyjeżdżających na stoki czy wpadających na korty do m.in. squasha. Head towarzyszy sportowcom na różnorodnym poziomie, dla których zaufanie do branży jest najważniejsze, tak jak i posiadanie porządnego sprzętu sportowego, na jakim mogą w pełni polegać. Trwałość, lekkość, nowoczesne rozwiązania oraz modny design to pożądane cechy nawet przez początkujących, a marka założona przez Howarda Head spełnia wszystkie te oczekiwania. Stąd jest wszechobecna, zobaczymy ją również w miejscach szkoleń przyszłych sportowców, na siłowniach, w szkółkach różnego rodzaju, a także jako sponsor wielu wydarzeń - nie tylko sportowych.


Co więcej, narty Head tak jak i inny sprzęt oraz akcesoria firmowe, naszpikowane są najnowszymi technologiami. Wiąże się z tym jeszcze lepsza kontrola ciała, większy komfort i swoboda ruchów, lepsze osiągi, łatwiejsze manewrowanie, a przede wszystkim bezpieczeństwo.


Historia Head, czyli kiedy to wszystko się zaczęło?


Head jest brandem założonym przez Howarda Head, którego nazwisko stało się sławne nie bez przyczyny. Firmę założył w 1950 r., to sprawia, że doświadczenie marki przekracza siedemdziesiąt lat na rynku. W tym czasie z USA, a dokładniej miasta Baltimore przeniesiono się do Amsterdamu sławiącego Holandię. Marka zasłynęła z produkcji nart, które w przeciwieństwie do dotychczas wytwarzanych z pełnego drewna, były metalowo-drewniane, czyli jeszcze mocniejsze i lepiej ścinające zakręty, przy tym znacznie lżejsze. Technologia zastosowana w tych dwóch deskach sprawiła, że w produktach Head natychmiast się zakochano.


Dzisiaj Head funkcjonuje na najwyższych obrotach, zaopatrując sportowców na całym świecie, wspierając nie tylko miłośników różnorodnych dyscyplin zimowych, ale również zapaleńców ruchu przez rok. Jest liderem wspierającym kobiety oraz mężczyzn, stojąc murem za równouprawnieniem oraz uruchamiając kampanie popierające różnorodne projekty, które wspierają ludzi z wszystkich kontynentów. Współpracuje z wieloma sklepami, szkołami, organizatorami imprez sportowych. Dostarcza motywacji, inspiracji i produktów najwyższej jakości.


Poznaj także: buty narciarskie head, kije narciarskie head, kaski narciarskie head, gogle narciarskie head

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 78 produktów
Pokazuje 1 - 12 z 78 produktów