Lista produktów producenta: Salomon

Narty, buty, kaski i akcesoria firmy Salomon


Planujesz inwestycję w nowy sprzęt narciarki? Chcesz profesjonalnie przygotować się do zbliżającego się sezonu narciarskiego, aby móc w pełni rozkoszować się białym szaleństwem i dynamicznie pokonywać kolejne kilometry tras zjazdowych? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Odwiedzając nasz sklep internetowy, trafiłeś w doskonałe miejsce. Jest to świat dedykowany dla wszystkich miłośników narciarstwa, w którym z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla miłośników jazdy na najwyższym poziomie, którzy cenią sobie profesjonalny sprzęt narciarski, przygotowaliśmy bogatą ofertę sprzętu Salomon. W opinii wielu ekspertów produkty tej marki uchodzą za jedne z najlepszych wyrobów w swojej kategorii. Kupując sprzęt Salomon, otrzymujecie gwarancję produktu najwyższej jakości. To sprzęt, który doskonale sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach i gwarantuje niesamowitą radość z jazdy. Przeglądając produkty w tej kategorii, znajdziecie nie tylko narty Salomon, ale również pozostałe niezbędne akcesoria takie jak buty narciarskie oraz kaski. Posiadamy wiele różnorodnych modeli dedykowanych dla osób o różnym stopniu zaawansowania, narty Salomon zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, dlatego zapraszamy do szczegółowego zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii.

Warto pamiętać, że kupując narty Salomon w naszym sklepie, zyskujecie nie tylko sprzęt najwyższej jakości, ale również eksperckie wsparcie naszych specjalistów na każdym etapie realizacji zamówienia oraz szybką i skuteczną obsługę. To bez wątpienia najlepsze miejsce w sieci umożliwiające zakup profesjonalnego sprzętu narciarskiego. Wszystkim osobom znajdującym się na tej podstronie życzmy udanych zakupów.


Marka Salomon – rys historyczny i długoletnia tradycja


Salomon to francuska marka, której początek sięga roku 1947, kiedy to Georges Salomon założył firmę w miejscowości Annecy. Przedmiotem działalności Salomon w początkowym okresie był już obszar narciarstwa, ale bardziej w zakresie usług związanych np.: z ostrzeniem nart czy produkcją pił, służących w tym celu. Asortyment ulegał jednak ciągłemu rozwojowi. Już w latach 50 Salomon wyprodukował nowoczesne wiązania do butów narciarskich zwane Le Lift, które szybko zdobyły szerokie grono odbiorców wśród narciarzy.Był to strzał w dziesiątkę. To właśnie te wiązania przyniosły marce sukces, w 1966 roku zostały zastosowane na mistrzostwach świata w Chile. Jednak hitem narciarskim marki Salomon okazały się w późniejszym okresie (lata 70) -i tak też pozostało do teraz – buty narciarskie. Tak też się rozpoczęła historia ów marki. Obecnie marka Salomon sprzedaje swoje produkty milionom odbiorców i utożsamiana jest wysoką jakością, uniwersalnością i szeroką gamą produktów.


Bogata oferta producenta Salomon w obszarze sprzętu narciarskiego i odzieży sportowej


Salomon utożsamiany jest z szeroko rozumianą aktywnością sportową. To bowiem producent, którego bardzo znane jako komfortowe, designerskie i wyjątkowo funkcjonalne są ubrania sportowe, sprzęt sportowy typu: narty, deski snowboardowe oraz wiodący produkt marki, czyli narciarskie obuwie i wiązania. Salomon to odzieżowa kolekcja wprost z francuskich Alp, doskonała zarówno dla miłośników górskiej turystyki, trekkingu, hikingu czy narciarstwa. To outdoorowa kolekcja, która stawia każdorazowo na ułatwienie osiągów sportowych w każdych warunkach poprzez zastosowane wysokiej jakości materiały i technologie wspomagające aktywność.Salomon to również sprzęt, wśród którego znajdą coś dla siebie zarówno początkujący, jak i bardzo zaawansowani miłośnicy białego sportu.


Technologicznie zaawansowane buty narciarskie – produkt wiodący marki Salomon


Produktem legendarnym i wiodącym marki pozostają jednak wiązania i buty narciarskie oraz buty dla biegaczy. Marka Salomon ma w swojej ofercie mnogość modeli w różnych kategoriach zaawansowania. Producent we wszystkich swoich modelach zastosował daleko idące rozwiązania technologiczne. Wiodący produkt marki Salomon to m.in. technologie specjalistycznych wkładek dopasowujących się do stopy (profeel film, ortholite molded, ortholite impressions), precyzyjnego dopasowania butów do biegacza (sensifit system); szybkiego zapinania butów biegowych (quicklace), innowacyjnej i ultralekkiej pianki amortyzującej buty (energycell) czy flagowa technologia podeszwy butów dla różnych rodzajów sportu (contagrip) i wiele innych.


Wszystko to świadczy, że jest to marka godna zaufania, która każdego roku zaskakuje nas innowacjami, będącymi efektem współpracy z wybitnymi sportowcami, zwłaszcza alpinistami. To marka przyjazna zwłaszcza miłośnikom gór. Jej mottem jest sprawić, by produkty sygnowane logiem Salomon pozwoliły czerpać radość z turystyki czy tez sportów górskich.


W naszym sklepie narciarskim znajdziesz:


Narty Salomon


Narty damskie Salomon


Narty dziecięce Salomon


Narty męskie Salomon


Buty narciarskie Salomon


Kijki narciarskie Salomon


Kaski narciarskie Salomon

Pokazuje 1 - 10 z 10 produktów
Pokazuje 1 - 10 z 10 produktów