Narty>Narty Salomon>Narty Salomon męskie

Narty Salomon męskie

Narty Salomon męskie - ogromne doświadczenie, wyjątkowa jakość

Salomon rozpoczął produkcję nart męskich w latach dziewięćdziesiątych. Charakteryzują się wyjątkową jakością, znane są zarówno amatorom jak i zawodowcom na całym świecie. Salomon przykłada wagę do precyzji wykonania, wykorzystanych materiałów oraz designu męskich nart. 

Popularne narty Salomon męskie

Narty zjazdowe męskie Salomon są podzielone na kilka grup. Narty męskie / unisex z przeznaczeniem również dla zaawansowanych narciarzy oraz narty zawodnicze, które polecane są profesjonalistom, oczekującym większej prędkości i precyzji. Przodujące modele to męskie narty Salomon X-Race oraz Salomon X-Max. Salomon X-Race to męskie narty, które zostały zaprojektowane we współpracy z miłośnikami jazdy po przygotowanych trasach oraz z najlepszymi zawodnikami. X-Race to zaawansowane rozwiązania racingowe bazujące na długości nart. Natomiast dedykowane mężczyznom narty Salomon X-Max to przede wszystkim narty wytrzymałe o zmiennym promieniu skrętu.

Na co zwrócić uwagę wybierając narty dla mężczyzn marki Salon?

Zarówno dla tych mężczyzn, którzy od wielu lat pasjonują się zjazdami narciarskimi, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę – wybór odpowiednich nart męskich Salomon, to doskonała decyzja, gwarantującą bezpieczeństwo i wyjątkowy komfort jazdy. Wybierając konkretny model, poza długością, warto zwrócić uwagę także na taliowanie, szerokość, czy twardość poprzeczną nart. Nie bez znaczenia jest także szerokość dziobów, promień skrętu, czy sztywność wzdłużna. Wybierając narty Salomon dedykowane mężczyznom, warto dobrać je idealnie w zgodzie z indywidualnymi potrzebami, dzięki czemu komfort i przyjemność z jazdy będą na najwyższym poziomie. W razie pytań, serdecznie zapraszamy także do konsultacji z fachowym doradcą w naszym sklepie narciarskim online.

Stwórz zestaw narciarski dla całej rodziny od firmy Salomon sprawdzając nasze kategorie: narty juniorskie Salomon, narty damskie Salomon, buty narciarskie Salomon, kijki narciarskie Salomon, kaski narciarskie Salomon