Kaski narciarskie>Kaski narciarskie POC

Filtr produktów

Włączone filtry:
Producent
Rozmiar kasku:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Kaski narciarskie POC

Kaski narciarskie Poc - najwyższa jakość i bezpieczeństwo

Kaski narciarskie Poc to przede wszystkim solidna i wytrzymała konstrukcja. Producent opatentował własną technologię SPIN, która to jest niezawodnym systemem kontrolowania rotacji kasku podczas uderzenia. Wnętrze kasku to wkładki z plastycznego materiału VPD 2.0, z którego wykonywane są ochraniacze. Ów wewnętrzne wkładki w kasku Poc amortyzują, redukują i rozpraszają wstrząsy powstałe na skutek ewentualnego upadku. Mniej niebezpiecznych wstrząsów przedostaje się bezpośrednio do głowy. Dodatkowo mocna skorupa zewnętrzna chroni nas skutecznie na każdy "wszelki wypadek”.

Wysoka i zaawansowana technologia zastosowana w kaskach Poc

Za poziomem zaawansowania modeli kasków Poc przemawiają takie technologie, jak: In Mold, EPS Liner, Aramid Bridge Reinforcements, Multi-Impact EPP Liner, ABS Shell, Pianka LD, regulowany system wentylacji, Double Shell Anti-Penetration System, Recco Avalanche Rescue System, czy system MIPS. Warto jeszcze dodać, że Poc wprowadził także w części swojego asortymentu do budowy skorupy kasku, włókna aramidowe, które sprawiają, że kask doskonale chroni głowę, zapewniając jednocześnie niezwykle niską wagę. Poc stosując wspomniane włókna, sprawił, że uderzenia są rozpraszane na całą powierzchnię kasku, przez co są znacznie lepiej absorbowane.

Kaski Poc - inwestycja na lata dla całej rodziny

Zdecydowanie warto zainwestować w jakość kasków, co odpowiada za bezpieczeństwo na stoku. Poc pozwala wyposażyć w odpowiednie kaski narciarskie całą rodzinę. Dostępne są bowiem kaski dla mężczyzn, kaski narciarskie dla kobiet, młodzieży i dzieci. Dla początkujących jak i tych zaawansowanych. Dodatkowo plusem kasków Poc są m.in.: system wentylacji, regulacja rozmiaru, zaczep na gogle i wiele innych.

Zainteresują Cię również: narty race, narty allround, narty zjazdowe, narty dziecięce, narty damskie, narty meskie