Narty>Narty Atomic>Narty Atomic dla dzieci i juniorskie

Narty Atomic dla dzieci i juniorskie

Dziecięce narty Atomic, jako sprzęt dla najmłodszych narciarzy

Narty firmy Atomic dla dzieci są przeznaczone dla najmłodszych miłośników nartostrad, w wieku od 3 do 6 lat, czyli także tych początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z nartami. W drugiej grupie, czyli dzieci powyżej 6r.ż. znajdziemy narty Atomic dla juniorów.Juniorskie narty Atomicbędą odpowiednie zarówno dla początkujących narciarzy, jak i tych, którzy już mogą pochwalić się pewnymi umiejętnościami i pierwszymi osiągnięciami. Jeżeli chodzi o narty Atomic dla dzieci zdecydowanie warto rozważyć narty allround. Sama narta dziecięca jest odpowiednio dopasowana ciężarem do wagi dzieci. Jest lżejsza i łatwiejsza w manewrowaniu. Dodatkowo narty dla dzieci lub narty juniorskie wyposażone zostały w system łatwego wpinania, aby nawet najmłodsi sportowcy nie mieli problemu z przymocowaniem buta do narty. Stabilność sprzętu jest bardzo ważna, gdyż pomaga dzieciom w nauce skręcania i hamowania.

Juniorskie narty Atomic dla bardziej doświadczonych

Narty juniorskie Atomic wybieramy dla dzieci w przedziale wiekowym 6+. Tu dostępne są linie Vantage X dla chłopców i Vantage Grirl dla dziewczyn. Ponadto Atomic stworzył narty race z serii Redster J4 dedykowane młodym sportowcom, trenującym zawodowo.

Niezbędne dodatki każdego juniorskiego zestawu narciarskiego

Jak wiadomo bezpieczeństwo ponad wszystkim! Dlatego też wybierając dedykowany dzieciom sprzęt narciarski Atomic, nie możemy zapomnieć aby dobrać odpowiednie kaski narciarskie. Kaski Redster replika są nie tylko wygodne ale i bezpieczne! Szeroki wybór kolorów pozwala z pośród nich wybrać kask narciarski Atomic idealny dla młodych narciarzy. Jeżeli kask już dobrany pozostaje wybrać odpowiednie buty narciarskie i kijki narciarskie. By wybrać najlepszy sprzęt sprawdź ofertę naszego sklepu narciarskiego. Serdecznie zapraszamy także do konsultacji z naszymi specjalistami, którzy pomogą, doradzą w wyborze idealnego sprzętu narciarskiego dla dzieci i juniorów.

Zobacz także:

Buty narciarskie Atomic

Kijki narciarskie Atomic

Narty męskie Atomic

Narty damskie Atomic