Kaski narciarskie>Kaski narciarskie Marker

Kaski narciarskie Marker

Kaski narciarskie Marker - wewnątrz komfort, na zewnątrz bezpieczeństwo

Kask narciarskie Marker naszpikowane są godnymi uwagi nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i wysoką jakością zastosowanych materiałów. Skorupa zewnętrzna kasku Marker to technologia Hybrid Stall Construction, bardzo odporna i wytrzymała, a przy tym idealnie rozprowadzająca ewentualne wstrząsy przy upadku, amortyzująca uderzenie, co znacznie zwiększa realne bezpieczeństwo jazdy. Wnętrze zaś to komfort, lekkość, miękkość i funkcjonalne atuty. Kaski narciarskie Marker to wewnętrzna wentylacja utrzymująca stałe warunki termiczne, to wentylacja odprowadzająca wilgoć, pot. Ważne jest także, iż odpinana jest wewnętrzna wkładka. Wnętrze wykonane jest z antybakteryjnych i antyalergicznych materiałów.

Wysoka technologia - kaski Marker jako nowoczesne wyposażenie narciarskie

Kaski Marker są bardzo wygodne w użytkowaniu. Poza wspomnianymi atutami skorupy wykonanej z wytrzymałego APS oraz komfortowego wnętrza, warto jeszcze wspomnieć, iż kaski Marker cechuje m.in. fakt, iż skorupa wykonana jest w technologii Double-In-Mold. Pozwala ona uzyskać minimalną wagę kasku narciarskiego z jednoczesnym zachowaniem najlepszych parametrów bezpieczeństwa. Efekt taki uzyskano dzięki połączeniu zewnętrznej i wewnętrznej warstwy kasku już na etapie wstępnym produkcji. Kaski Marker cechują się wygodnym i łatwym mechanizmem zapinania/odpinania kasku, ochraniaczami na uszy, regulacją rozmiaru kasku poprzez RTS, by precyzyjnie i indywidualnie móc go dopasować do narciarza, polikarbonowym wzmocnieniem krawędzi kasku, a także wieloma certyfikatami, potwierdzającymi bezpieczeństwo produktu.

Design także ma znacznie - bogata oferta kasków firmy Marker

W kasku marker na stoku będziesz rozpoznawalny. Perfekcyjna linia, cała feeria kolorów i oczywiście jakość. Kaski marker w wersji all mountain to kaski dla wszystkich....uniwersalne....dla początkujących, dla zaawansowanych, kobiet, mężczyzn, młodzieży i dzieci. Baw i ciesz się zimowym szaleństwem w komfortowym kasku marker.

Sprawdź w naszym sklepie narciarskim również: buty narciarskie, kijki narciarskie, narty, gogle narciarskie,