Narty>Narty Head>Narty Head damskie

Filtr produktów

Włączone filtry:
Producent
Pokazuje 1 - 10 z 10 produktów
Pokazuje 1 - 10 z 10 produktów
Narty Head damskie

Lekkie i wytrzymałe narty head damskie - na przeciw kobietom

Doświadczony i wieloletni producent nart head, kojarzony historycznie z lekkością sprzętu w połączeniu z jego wytrzymałością dostarcza na rynek sportowy również damskie narty head dedykowane technologicznie, jak i wizualnie wprost dla narciarek. Lekkie, łatwe do prowadzenia narty i przy tym stabilne oraz ładne – to marzenie kobiet. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu w nartach damskich head materiału tzw. Graphene. Jest to płaska struktura złożona z atomów węgla, połączonych w sześciokąty. Materiał kształtem przypomina plaster miodu, a ponieważ ma jednoatomową grubość, jest niezwykle lekki, cienki a przy tym elastyczny. Pozwala zaoszczędzić sporo istotnych gram na wadze nart.

Narty damskie producenta head i ich rodzaje

Dla kobiet polecana jest następująca seria nart: narty damskie head joy czy narty damskie head pure joy. Drugi z przedstawionych modeli poza atomami węgla nadającymi lekkości zawiera również technologię Era 3.0. Jest to inaczej mówiąc, nowa geometria dla nart head zapewniająca połączenie trzech ważnych elementów: łatwość sterowania nawet na puchu śnieżnym, czyli dobra ich wyporność na miękkim śniegu, promień skrętu z lepiej przylegającą do podłoża krawędzią, a więc stabilność oraz tłumienie drgań. Całość sprawia, że narty są łatwe w prowadzeniu i wymagają niewielkich nakładów sił.

Kobieca moda na stoku

Poza technicznymi aspektami narty damskie head cieszą swoją wspaniałą estetyką, swoistą trójwymiarowością we wzornictwie i zastosowanych kolorach. Na liście zakupów na stok nie może zabraknąć też: butów narciarskich, kijków narciarskich, kasku narciarskiego, gogli narciarskich itp. - wszystko w trendy kolorach i wzorach.

Sprawdź również: narty head męskie, narty head dla dzieci i juniorskie