Narty>Narty Rossignol>Narty Rossignol męskie

Filtr produktów

Włączone filtry:
Producent
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 produktów
Pokazuje 1 - 12 z 13 produktów
Narty Rossignol męskie

Narty męskie Rossignol a wysoka jakość wywodząca się z Francji

Narty Rossignol męskie od ponad stu lat zapewniają mężczyznom to, co lubią najbardziej w sportach zimowych. Możliwość rywalizowania, ścigania się, czucia uzależniającej adrenaliny oraz pochwalenia się, jak świetnie radzą sobie w nieprzewidzianych warunkach. Każdy dostępny typ nart zjazdowych, jak i narty race z firmy Rossignol, zapewnia dawkę niezapomnianych wrażeń. Każdy mężczyzna po spróbowaniu, jak wieloletnie doświadczenie firmy Rossignol odnosi się do jakości wykonania nart męskich, nie przekona się już do innej marki. Narty męskie Rossignol są bowiem solidne, wytrzymałe, a dzięki ilości zapewnianego komfortu – nie chce wracać się do domu czy pensjonatu, kiedy już wepnie się w nie swoje buty narciarskie.

Narty męskie Rossignol – od wyboru do koloru

Narty Rossignol męskie kojarzone są, niemylnie zresztą, z bardzo wysoką jakością wykonania, oraz dużą różnorodnością dostępnych modeli. Od przeróżnych typów nart, nadających się zarówno na przygotowane stoki i te z zalegającym puchem gdzieniegdzie – po szeroki wybór kolorystyczny. Nawet najbardziej zagorzali miłośnicy wybranych wersji kolorystycznych, bardzo często z czasem kuszą się na zmianę swoich upodobań, gdyż trudno oprzeć się tak wyjątkowym szatom graficznym. Każde narty męskie Rossignol w zależności od kolorów, cechują się także bardzo indywidualnym charakterem, co ponadto bezpośrednio wyraża osobowość danego mężczyzny.

Technologie stosowane w nartach męskich Rossignol

Do sprawnego pokonywania stoków mile widziane są dodatkowe technologie w nartach męskich, aby komfort jazdy był jeszcze większy. Narty męskie Rossignol posiadają wiele topowych cech charakterystycznych, jakimi warto się pochwalić. Niemal każdy model posiada „prop tech” – czyli sztywność poprzeczną narty zapewniającą lepszy skręt oraz „3D top sheet” i „minicap sandwich” – które zapewniają większą odporność na odpryski oraz powstawanie zadrapań. Wszystkie osoby poszukujące wsparcia, czy doradztwa w zakresie doboru odpowiednich męskich nart Rossignol, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zobacz również: gogle narciarskie, kije narciarskie, kaski narciarskie męskie