Akcesoria>Torby na buty narciarskie

Filtr produktów

Włączone filtry:
Pokazuje 1 - 5 z 5 produktów
Pokazuje 1 - 5 z 5 produktów
Torby na buty narciarskie

Stylowy plecak lub torba na buty narciarskie, kask i akcesoria - to niezwykle praktyczne rozwiązanie dla miłośników białego szaleństwa

Plecak bądź torba na buty narciarskie okazują się być niezwykle praktycznym akcesorium dla narciarzy, zwłaszcza, gdy są dedykowany sensu stricte dla tegoż celu. Ich kształt, wyprofilowanie, stylistyka i pełnione funkcje idealnie współgrają z akcesoriami narciarskimi. Do wyboru mamy wariant w formie torby na ramię, bądź w formie wygodnego plecaka albo też wersję, która umożliwia nam zarówno jedną jak i drugą opcję, w jednym produkcie. Już nie musimy martwić się tym, jak przetransportować i przenosić buty. Przykładowo topniejący śnieg i inne zabrudzenia nie zniszczą i nie zabrudzą nam bagażnika w samochodzie, butów narciarskich nie musimy przenosić w rękach, spinać klamrą w drodze na stok, a także w okresie przerwy narciarskiej, poza sezonem, łatwo je przechować w domu, etc. W torbie bądź plecaku są doskonale zabezpieczone.

Dodatkowo torby na buty narciarskie to znakomity i stylowy element, wpisujący się w aktualne modowe trendy na stoku. Ciekawa kolorystyka (nierzadko głęboka czerń połączona z delikatnie neonowymi kolorami albo całkowicie żywe odcienie: pomarańcz czy żółcienie) i nowoczesne kształty sprawią, że wizualnie będziemy dodatkowo zadowoleni z zakupu torby/plecaka.

Jakie zalety mają torby/plecaki na buty?Wśród jakich marek szukać?

Idealna torba na buty narciarskie musi być wykonana z solidnego i wytrzymałego materiału, odpornego na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Zwyczajowo jest to poliester i PVC. Przykładem może być silny materiał typu 600D Poliester. Tkanina jest nieprzemakalna, impregnowana oraz plamoodporna. Podszewka musi być łatwa w czyszczeniu i w utrzymaniu schludności, najlepiej możliwa do mycia. Doskonałym rozwiązaniem są także otwory wentylacyjne, które neutralizują wszelkie nieprzyjemne zapachy. Pasek na ramię powinien być regulowany. W niektórych modelach plecaków i toreb są dodatkowe komory, czy kieszenie na inne akcesoria narciarskie, np.: dodatkowa komora na kask i rękawiczki narciarskie.

Doskonałym rozwiązaniem okazuje się być system DryFeet, co oznacza możliwość rozłożenia torby na buty całkiem na płasko, czy też w przypadku plecaka, mamy klapę frontową również otwieraną na płasko. System ten sprawia, że powstaje swoista mata izolacyjna, która ułatwia nam zmianę obuwia. Stopy pozostają czyste i suche.

Niektóre, bogatsze modele posiadają nawet własne, wewnętrzne ogrzewanie, które po podpięciu klasycznie do prądu, czy też poprzez usb w samochodzie sprawią, że buty podczas podróży suszą się samoczynnie, co jest niezwykle praktyczne.

W ofercie znajdziemy plecaki i torby na buty narciarskie najznakomitszych producentów sprzętu narciarskiego. Polecamy marki: Head, Rossignol, Atomic, Salomon.

Przykładowe torby i plecaki na buty narciarskie, które warto rozważyć

Polecamy zapoznać się z charakterystyką i ciekawym wzornictwem toreb i plecaków, m.in.:

- Plecak Head Boot Backpack;

- Torba Head BootBag;

- Torba Atomic Bootpack Red;

- Torba Rossignol Backpack