Narty>Narty Volkl>Narty Volkl dla dzieci i juniorskie

Filtr produktów

Włączone filtry:
Producent
Długość nart:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Narty Volkl dla dzieci i juniorskie

Narty Volkl dziecięce - wyśmienite opinie w środowisku narciarskim

Dziecięce narty Volkl cechują się innowacyjną konstrukcją i wyjątkową technologią. To efekt pracy wielu specjalistów, w wyspecjalizowanych centrach badawczych i testowych. Narty dziecięce Volkl, naszpikowane nowinkami technologicznymi i jednocześnie dopieszczone pod kątem bezpieczeństwa i łatwości prowadzenia, rewelacyjnie nadają się dla dzieci.

Początki narciarstwa Twojej pociechy - postaw na narty Volkl juniorskie

Producent Volkl w swojej ofercie wyróżnił również najmłodszych narciarzy, początkujących pasjonatów zimowego sprzętu i w ten sposób powstała seria - narty Volkl juniorskie, pod nazwą: Junior Racetiger Vmotion. Te narty dziecięce Volkl idealne są zarówno dla początkujących, średniozaawansowanych, jak i zaawansowanych narciarsko dzieci.

Cechy charakteryzujące narty dziecięce Volkl

Omawiane narty Volkl dla dzieci cechują się przede wszystkim lekkością i stabilnością, a co za tym idzie łatwością w ich prowadzeniu. W przypadku najmłodszych jest to bardzo ważne, by nie zniechęcić pociechy do dalszej nauki narciarstwa. Narty Volkl dziecięce technologicznie oferują m.in. profil Tip Rocker, czyli lekko uniesione dzioby nart, co niezmiernie ułatwia naukę i jazdę na nartach. Dodatkowo narty dziecięce w wydaniu Volkl prezentują technologię wiązań VMotion Jr – czyli proste w użytkowaniu wiązania, które gwarantują łatwość wpięcia i wypięcia butów. Jest to bardzo łatwa, wręcz intuicyjna obsługa, co jest dodatkowym atutem dla najmłodszych narciarzy.

Wyposaż malucha w narty dziecięce Volkl i pozostały bazowy sprzęt narciarski

Zanim Twój maluch rozpocznie piękną przygodę ze stokiem narciarskim odpowiednio przygotuj go do tego. Do nieszablonowych nart dziecięcych Volkl, w oszałamiających, intensywnych kolorach pasuje równie interesująca odzież narciarska wysokiej jakości. Nie zapomnij też o akcesoriach narciarskich. Kijki narciarskie czy też gogle - dla krystalicznego pola widzenia i ochrony przed promieniowaniem słonecznym - to strzał w dziesiątkę w zakresie sprzętu narciarskiego. Pamiętaj także o butach narciarskich i odzieży termoaktywnej. Serdecznie zapraszamy, by odwiedzić nasze sklep narciarski, gdzie także podpowiemy, jaki sprzęt będzie najbardziej odpowiedni dla najmłodszych w zależności od indywidualnych umiejętności.

Sprawdź również inny asortyment, który oferuje ten producent:

Narty Volkl

Narty męskie Volkl

Narty damskie Volkl

Kije narciarskie Volkl