Narty>Narty Salomon>Narty Salomon dla dzieci i juniorskie

Narty Salomon dla dzieci i juniorskie

Narty Salomon dla dzieci - jakość i bezpieczeństwo

Narty dziecięce Salomon to znana na całym świecie marka, którą cechuje precyzja wykonania. Poza nartami słynie ona także z obuwia, odzieży sportowej oraz sprzętu narciarskiego. Narty juniorskie Salomon są symbolem najwyższego komfortu użytkowania, jakości wykonania i bezpieczeństwa na trasie.

Popularne narty Salomon dziecięce

Wybór nart dziecięcych wiąże się z dużą odpowiedzialnością, dlatego zdecydowanie warto wskazać markę Salomon. Od odpowiednio dobranego sprzętu zależy bezpieczeństwo najmłodszych. Dzięki wysokiej klasie juniorskich nart Salomon, dzieci mogą bezpiecznie szlifować swoje umiejętności i czerpać przyjemność z jazdy. Wszystkie narty Salomon dopasowane są do potrzeb dzieci o określonym wzroście, wadze i proporcjach. W przypadku juniorów warto zwrócić uwagę na najpopularniejszy model, czyli Salomon X-Max JR. Przeznaczony jest dla początkujących narciarzy uczących się jazdy na krawędziach. Cechuje go niebywała lekkość i stabilność. Konstrukcja samonośna zapewnia doskonałe trzymanie krawędzi i dużą zwrotność. Firma posiada również w ofercie modele carvingowe nart Salomon dla dzieci inspirowane stylem wyczynowym, np. Salomon S-Max JR. Idealnie sprawdzą się na przygotowanych trasach. Natomiast juniorskie narty Salomon QST Max JR to dobry wybór dla pełnych energii dzieci, które chcą poznawać nowe stoki. Są elastyczniejsze i wyprofilowane z myślą o komforcie jazdy zarówno po ubitym jak i miękkim śniegu.

Jak dobrać narty Salomon dla młodszego dziecka oraz juniora?

Niezależnie od ostatecznego wyboru narty Salomon dla dzieci będą inwestycją zapewniającą bezpieczeństwo. Wybierając konkretny model przede wszystkim należy zwrócić uwagę, by długość nart była odpowiednia do wzrostu dziecka. Można posłużyć się sprawdzoną metodą, a mianowicie najlepiej, by czuby narty ustawionych w pionie, mieścić się pomiędzy klatką piersiową a brodą dziecka. Tak dobrany rozmiar pozwoli na najbardziej komfortowe zjazdy. Ponadto dzięki różnorodności modeli w asortymencie marki Salomon każdy junior znajdzie coś dla siebie. Warto również zaznaczyć, iż juniorskie narty Salomon dla młodszych i starszych dzieci wyróżniają się nie tylko świetnymi parametrami, ale również atrakcyjnymi cenami i wzornictwem.

Stwórz zestaw narciarski dla całej rodziny, posiadamy w swojej ofercie również inne produkty tego producenta: narty damskie Salomon, narty męskie Salomon, buty narciarskie Salomon, kijki narciarskie Salomon, kaski narciarskie Salomon