Kije narciarskie>Kije narciarskie Salomon

Filtr produktów

Włączone filtry:
Producent
Długość kijków:
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
Kije narciarskie Salomon

Kijki narciarskie Salomon - zgrabne, lekkie i wyczynowe

Kijki Salomon to wysoka jakość i najnowsza technologia, która owocuje doskonałymi wynikami jazdy, lekkością ruchów i odpornością na wszelkie wstrząsy. Kijki Salomon posiadają często uchwyt wykonany z pianki czy gumowy. Zawsze ergonomicznie dopasowany do dłoni, formowany precyzyjnie na cztery palce, co daje poczucie wygody i bezpiecznego chwytu. Posiadają ponadto komfortowy i szeroki pasek, który także bardzo ułatwia uchwyt. Dodatkowo dużym atutem kijków Salomon jest ich uniwersalność, co przejawia się przykładowo odkręcanym i wymienianym talerzykiem, który można dopasować w zależności od stylu jazdy i potrzeby, np.: do jazdy rekreacyjnej, skitourowej czy wyczynowej. Niektóre modele kijków Salomon zdobione są ponadto stylowymi, odpornymi na ścieranie nadrukami, co nadaje im unikalnego charakteru.

Wysoka technologia kijków Salomon

Najlżejsze z możliwych tworzyw? Wybrane modele kijków Salomon wykonane są przykładowo z włókna węglowego. Dzięki temu kijki te są niezwykle lekkie, zachowując przy tym bardzo zgrabny, subtelny wygląd. Ponadto unikalna budowa sprawia, iż te zadziorne modele także doskonale sprawdzają się wjeździe wyczynowej. Kijki Salomon karbonowe to m.in 14-milimetrowy korpus, lekki jednak optymalnie sztywny, z powłoką zabezpieczającą z poliuretanu, która pozwala szusować bez obaw na wytrzymałość i solidność kijków. Salomon w swojej kolekcji posiada także świetne kijki aluminiowe. Niektóre modele występują przykładowo z dodatkowym wykończeniem w postaci materiału, podobnego do skóry.

Czy to wyczynowe zjazdy czy relaksacyjne - kijki Salomon zapewnią komfort i bezpieczeństwo

Kijki Salomon to piękny design i jakość. To solidny grot, który poradzi sobie nawet z najtwardszym lodem i zamarzniętym śniegiem. To gwarancja bezpieczeństwa, a także pomoc dla początkujących, jak również wyjątkowej jakości sprzęt narciarski dla zaawansowanych narciarzy.

Sprawdź także: narty Salomon, buty narciarskie Salomon, kaski narciarskie Salomon, narty race, narty zjazdowe, narty allround