Narty>Narty Atomic>Narty Atomic damskie

Filtr produktów

Włączone filtry:
Producent
Długość nart:
Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów
Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów
Narty Atomic damskie

Co wyróżnia damskie narty Atomic?

Narty damskie Atomic zostały stworzone specjalnie dla kobiet! Odpowiednio wyprofilowane i dopasowane do potrzeb każdej narciarki. Narty zjazdowe dla kobiet co widać na pierwszy rzut oka posiadają ciekawszą i bogatszą szatę graficzną, dedykowaną kolorystykę, którą panie chętnie dopasowują do reszty sprzętu narciarskiego i odzieży. W nartach damskich Atomic króluje klasyczna czerń przypominająca skórę w połączeniu z elegancką i ponadczasową bielą. Dzięki zastosowanej technologii Full Flex otrzymujemy wyjątkową kontrolę nad nartami. Natomiast górna warstwa damskich nart Atomic wykonana jest w technologii Servotec Light, co zapewnia lepszą stabilność oraz jeszcze lepszą jazdę. Dzięki elastycznej strefie przy wiązaniach zwaną technologią Blend-X pozwala na łatwiejsze zginanie nart.

Charakterystyka damskich nart Atomic

Podział powstał z powodu anatomicznych różnić pomiędzy obiema płciami. Narty damskie Atomic zostały odpowiednio dopasowane do kobiecej budowy ciała. Ze względu na te niezależne od nas różnice, narty damskie Atomic są inaczej taliowanie. Ponadto zarówno narty race jak i narty allround dla kobiet są krótsze. Same narty są również lżejsze aby ułatwić skręty. Przykładem nart damskich Atomic jest seria nart Atomic Cloud. Dzięki wykorzystaniu technologii Servotec stały się lżejsze, szybsze i bardziej skrętne, co daje możliwość wykonywania zarówno krótkich szybkich skrętów, jak i tych delikatniejszych.

Dodatkowe akcesoria damskie niezbędne na stoku

Same narty damskie marki Atomic to nie wszystko. Wiadomo, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, więc żadna narciarka nie wyruszy na stok bez odpowiedniego zabezpieczenia głowy. Atomic daje nam równie szeroki wybór jeżeli chodzi o kaski narciarskie damskie. Kaski redster czy revent charakteryzują się bardzo lekką konstrukcją przy maksymalnym zabezpieczeniu głowy. Jeżeli wybieramy buty narciarskie damskie szukajmy takich o anatomicznej konstrukcji, która umożliwia swobodę ruchów i nie uciska stopy. Możliwość wyboru 3 szerokości w butach Atomic pozwala nam idealnie dopasować but do szerokości naszej stopy. Atomic to również kijki narciarskie dla Pań o bardzo lekkiej konstrukcji pasującej do linii nart damskich cloud.

Sprzęt Atomic dostępny w naszym sklepie narciarskim:

Narty męskie Atomic

Narty dziecięce i juniorskie Atomic

Kijki narciarskie Atomic

Buty narciarskie Atomic