Gogle>Gogle dla dzieci

Filtr produktów

Włączone filtry:
Producent
Rozmiar:
Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów
Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów
Gogle dla dzieci

Gogle narciarskie dla dzieci - jakie wybrać, aby maluch cieszył się białą jazdą na stoku

Gogle na narty dla najmłodszych są absolutnie niezbędnym elementem narciarskiego wyposażenia. Muszę one nie tylko zagwarantować bezpieczeństwo, wygodę, zadbać o bardziej wrażliwe na czynniki zewnętrze dziecko, ale także sprawić, by junior chętnie podejmował naukę i doskonale swoich umiejętności narciarskich. Gogle narciarskie dla dzieci muszą być precyzyjnie dopasowane do ich mniejszej twarzy. Nie powinno być żadnych przewiewów i luzów, które powodowałyby przedostawanie się śniegu, wiatru, zimnego powietrza itp. Nie mogą też absolutnie uciskać. Gumowy pasek powinien delikatnie, ale pewnie otulać kask dziecka. Jego antypoślizgowość jest dużą zaletą. Gogle dla dzieci są oczywiście lżejsze i rozmiarowo mniejsze. Warto zadbać by wykonane były z lekkiego poliwęglanu, zdecydowanie lepszego gatunku niż zwykłe,plastikowe gogle.

Zadbajmy o to, aby gogle dla dzieci posiadały:

- system Anti fog, zabezpieczający przed parowaniem szkieł;

- system Anti Scratch - dodatkowa ochrona przed rysowaniem powłoki;

- filtr UV. Postawmy na gogle dziecięce z oznaczeniem UV 400. Gdy wybieramy się w wyższe partie górskie to warto również zadbać o lustrzaną powłokę chroniącą przed promieniowaniem

Bezpieczeństwo i zdrowie dziecka najważniejsze - warto wybrać gogle dla dzieci najwyższej jakości

W zakresie gogli dla dzieci warto postawić na jakość, sprawdzonego producenta i odpowiednie systemy. Wszystko po to by chronić wzrok naszych dzieci, zachęcić je do jazdy i podarować komfort z śnieżnego sportu.

Jeśli chodzi o kwestię kolorystyki soczewek w goglach dla dzieci to rzadko spotyka się na rynku gogle dla dzieci z wymiennymi szkiełkami, stąd postaw na te najbardziej uniwersalne: gogle dla dzieci z szybkami pomarańczowymi lub szarymi (przepuszczalność światła na poziomie 18-43%).

W naszym sklepie narciarskim znajdziesz gogle narciarskie od topowych producentów: Gogle Head, Gogle Poc, Uvex Gogle Narciarskie oraz Narty juniorskie i dla dzieci