Lista produktów producenta: Uvex

UVEX - topowy producent sprzętu sportowego


Firma UVEX została założona w Niemczech i najbardziej znana jest z m.in. wspierania skoczków narciarskich. Gogle i kaski narciarskie marki od lat widoczne są na głowach i twarzach najbardziej znanych i utalentowanych zawodników, którzy „latają”, pobijając własne, a także światowe rekordy. Dzisiaj mamy możliwość zakupić sprzęt wybierany na olimpiady, zawody i igrzyska również dla samych siebie, gdziekolwiek zamierzamy jechać, sięgając po jakość z najwyższej półki. Czy naszym kompanem będzie koń, rower, własne nogi, czy też właśnie narty i deski snowboardowe, UVEX proponuje najwyższej jakości akcesoria skupione głównie na ochronie głowy i oczu. Dzięki koncentracji na tych obszarach oraz różnorodnym wyposażeniu produkty dopracowane są do niemal perfekcji, ulegają ciągłemu doskonaleniu. UVEX znany jest także z tego, iż nieustannie się rozwija i wprowadza nowoczesne rozwiązania. Marce zaufały sztaby trenerskie, drużyny i amatorzy, a wraz z pasją i doświadczeniem idzie wysoki komfort i bezpieczeństwo.


Marka Uvex to nowoczesne rozwiązania w sprzęcie chroniącym głowę i oczy


Jak już wspomnieliśmy, UVEX kojarzy się ze skokami narciarskimi nie tylko dzięki kaskom i goglom o różnorodnych szkłach, jest też jednym ze sponsorów tych, i wielu innych imprez sportowych. Proponuje bezpieczną ochronę głowy i oczu, skupiając się również na tym, by zapewnić możliwie jak największą wygodę. Nowoczesność idzie w parze z produktami, które wypełniane są pianką wpływającą na lekkość i dobre dopasowanie, a także posiadają wiele warstw z włókna węglowego, co skutecznie odgradza od zimnego powietrza i niechcianych odłamków np. piasku i kamieni, a także umożliwia ogrzanie głowy, wraz z zapewnieniem poprawnej cyrkulacji powietrza. Dzięki tym i wielu innym cechom, marce UVEX do tej pory zaufało bardzo wielu amatorów oraz zaawansowanych zawodników czy pasjonatów. Uważa się, że firmę tę najchętniej wybiera się jako profesjonalny zestaw na różnorodne zawody. Wpływa na to też wieloletnie doświadczenie zdobywane od 1926 r. Rok ten uświadamia nam, że to jedna z najbardziej doświadczonych firm sportowych zajmująca się nade wszystko okularami, goglami oraz kaskami.


Produkty najwyższej jakości dedykowane wielu dyscyplinom sportowym od UVEX


Dzięki otwartości firmy UVEX i ciągłemu rozwojowi dzisiaj zarówno amatorzy, jak i zaawansowani sportowcy znajdą w zasobach producenta sprzęt, który dedykowany jest dla aktywności i dyscyplin sportowych uprawianych w różnych porach roku. Gogle, okulary oraz kaski i akcesoria UVEX otwierają wysokiej jakości produkty dla m.in. narciarzy, rowerzystów, osoby jeżdżące konno oraz biegające, czy miłośników spacerowania - szczególnie słonecznym latem. Dla narciarzy znajdziemy np. gogle, które zabezpieczają oczy przed promieniowaniem UV, a także arktycznym powietrzem czy odpryskami śniegu i lodu. Różnokolorowe szkła pozwalają na całkowicie indywidualny wybór, zależny od potrzeb oraz preferencji. Kaski UVEX, nie tylko narciarskie, w zależności od modelu, posiadają wbudowane gogle UVEX - jest to także świetna propozycja np. dla dzieci i juniorów. Posiadają ponadto różnorodne kształty, dodatki, a nawet kolorystykę.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji