Lista produktów producenta: Tecnica

Buty narciarskie firmy Tecnica


Planujesz w najbliższym czasie wyjazd w góry, aby móc w pełni rozkoszować się jazdą na nartach? Pamiętaj, aby zabrać ze sobą sprzęt, który zapewni Ci nie tylko wysoki poziom komfortu w czasie wielogodzinnych zjazdów, ale również optymalne bezpieczeństwo. Jeżeli w tej kwestii masz pewne braki, to nasz sklep internetowy pomoże Ci je uzupełnić, ponieważ w naszej ofercie znajduje się cały asortyment niezbędny do uprawiania tego sportu. Posiadamy nie tylko narty, ale również buty narciarskie wielu różnorodnych marek.


Wszystkie buty narciarskie Tecnica znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z komponentów z najwyższej półki. Oferują nie tylko atrakcyjny design, ale również odpowiedni indeks twardości oraz pełną regulację. To właśnie dzięki nim, buty są wytrzymałe i komfortowe. Jazda w nich dostarcza wyjątkowej przyjemności, na którą z całą pewnością zasługujecie.


Chcemy, aby każdy nasz Klient kupujący buty narciarskie Tecnica był w pełni usatysfakcjonowany z zakupu, dlatego stworzyliśmy ofertę, w której znajduje się wiele różnorodnych modeli tej marki. Serdecznie zapraszamy do dokładnego zapoznania się z wszelkimi informacjami znajdującymi się na podstronach poszczególnych produktów. Z pewnością pomoże to w wyborze modelu idealnie dopasowanego do własnych potrzeb. Kupicie buty narciarskie Tecnica, które przez wiele lat będą Wam towarzyszyć w górach. Życzymy udanych zakupów!


Marka Tecnica – słynny producent legendarnych butów Moon Boot i nie tylko


Firmy Tecnica nie trzeba przedstawiać w świecie białego sportu – narciarstwa. Jest to legendarna włoska marka, która zasłynęła na świecie wieloma topowymi produktami. Tecnica zawsze stawia na komfort butów narciarskich i odzieży outdoorowej i nieprzerwanie pozostaje w klasycznej stylistyce. Producent Tecnica należy do grona bardzo doświadczonych, firma powstała w 1930 roku, założona przez Oreste Zanatta. Początkowo działała w segmencie obuwia roboczego, w niedużym warsztacie. W latach 60 przebranżowiła się i wraz z rosnącym popytem we Włoszech na wszystko co alpejskie, górskie i narciarskie, firma Tecnica rozpoczęła produkcję obuwia dla narciarzy. Początkowo były to wyjątkowo komfortowe buty do noszenia po narciarskich szaleństwach na stoku, po aktywności na stoku, a w latach 70 wprowadziła pierwsze podwójne buty narciarskie. Podczas drogi na top marek narciarskich firma stale rozwija się, wzmacniając dodatkowo swoje struktury prestiżowymi markami z rynku narciarstwa, np.: markami Lowa, Dolomite – włączone do struktur obecnego, mocnego koncernu Tecnica Group.


Produktem topowym, legendarnym i do chwili obecnej cieszącym się popularnością są charakterystyczne w swej wizualności buty - Moon Boot, czyli księżycowe buty. Dlaczego? Są to buty oryginalne kształtem, stylizowane na wzór tych, które po raz pierwszy stanęły na księżycu wraz z misją Apollo. Buty bardzo ciepłe, termiczne, do noszenia zaraz po zejściu ze stoku.


Tecnica i jej nieustanna i innowacyjność i inwestycje w technologie


Producent Tecnica praktycznie nieustannie, z roku na rok, zaskakuje aktywny rynek kolejnymi innowacjami, nowymi rozwiązaniami i rozwijanymi technologiami. Marka Tecnica prowadzi nieustanne badania i analizy, aby dać użytkownikom produkt dający najlepsze osiągi, zwycięstwo, ale i komfort oraz bezpieczeństwo. Firma wielokrotnie nagradzana, jak również uczestnicząca w sportowych imprezach najwyższego rzędu – Igrzyska Olimpijskie.


Marka Tecnica produkuje buty narciarskie, torby, plecaki i odzież outdoorową do chodzenia i biegania po szlakach, do wspinaczki czy wypraw trekkingowe. Marka Tecnica może pochwalić się wieloma osiągnięciami jak, dla przykładu: termoformowalny but wewnętrzny czy technologia Rapid Accessb – błyskawiczne i praktyczne wsuwanie i wysuwanie nogi z konstrukcji obuwia narciarskiego.


Dlaczego warto poznać markę Tecnica?


Marka Tecnica uzyskała wysokie miejsce wśród producentów butów narciarskich. Przekonali się do niej zarówno początkujący narciarze, jaki i profesjonaliści, zawodowcy w ów dziedzinie. Marka w swojej ofercie posiada rozbudowana gamę produktów – Race, All Mountain, Freeride. Buty powstają z najwyżej jakości materiałów i poddawane są nieustanym testom przez najwybitniejszych narciarzy świata. Daje to gwarancję, iż produkt wypuszczony na rynek, sygnowany logo Tecnica, jest sprawdzony i zadowolił mistrzów w dziedzinie narciarstwa.


Buty narciarskie Tecnica to również estetyka wykonania, fantastyczna i designerska kolorystyka, bogaty wybór wzornictwa, acz nade wszystko, profesjonalizm i naszpikowanie wysokim poziomem technologii.


Nasz sklep narciarski w swoim asortymencie posiada między innymi:


Narty Męskie


Narty dla Dzieci


Narty Damskie


Gogle Narciarskie

Pokazuje 1 - 12 z 12 produktów
Pokazuje 1 - 12 z 12 produktów