Kije narciarskie>Kije narciarskie Rossignol

Kije narciarskie Rossignol

Nowoczesne technologie - czyli kije narciarskie Rossignol

Kije narciarskie Rossignol charakteryzują się zastosowaniem nowych technologii, takich jak np. poprawiające komfort jazdy i bezpieczeństwo, specjalne zakrzywienia w budowie. Niezależnie od modelu, kijki narciarskie zakończone są miękkimi paskami, które zapobiegają ewentualnemu zgubieniu się, niezależnie od warunków na trasie. Na ten sprzęt możesz liczyć! Kijki narciarskie marki Rossignol dotrzymają Ci kroku w stylowym obliczu. To połączenie nowoczesności, wdzięku, bezpieczeństwa oraz pasji do nart. Francuska marka Rossignol, stawia na doświadczenie oraz wysoką jakość, a produkty wychodzące spod ich skrzydeł są uznawane są za topowe, dokładnie tak samo jest w przypadku kijków narciarskich Rossignol.

Dwa najpopularniejsze rodzaje kijów narciarskich Rossingol

Marka specjalizuje się w sprzęcie sportowym oraz odzieży. Jednak to narty i kije znane są najbardziej na płaszczyźnie międzynarodowej. Kije narciarskie Rossignol TACTIC są przykładem na to, dlaczego tak wielu miłośników narciarstwa zaufało francuskiemu producentowi. Modele TACTIC są najczęściej spotykane w wybierane ze względu na zastosowanie. Nadają się idealnie do zjazdów, szczególnie na slalomy, w połączeniu np. z nartami carvingowymi. Można nazwać je uniwersalnymi, mimo to połączone są z wysokim bezpieczeństwem oraz komfortem jazdy w każdych warunkach. Gotowe są podołać wyzwaniom, dlatego będą idealnymi kompanami na mniej i bardziej wymagających trasach. Natomiast najbardziej zaskakującymi mogą być kije narciarskie Rossignol HERO. Są to specyficznie wyglądające kijki, które posiadają specjalne zakrzywienie w budowie. Zwane są wyjątkowymi, a ich budowa wpływa na duży komfort jazdy i łatwość w trzymaniu się trasy. Są bardziej dynamiczne, dlatego ich przeznaczenie sprzyja bardziej doświadczonym narciarzom. Takie kije widywać można również podczas m.in. mistrzostw, bowiem modele HERO jak mało które, gotowe są towarzyszyć podczas profesjonalnych zawodów.

Wyjazd w góry całą rodziną, czyli kije narciarskie Rossignol damskie oraz juniorskie

Pośród wielu kijów m.in. TACTIC i HERO, dostępne są również kije narciarskie damskie Rossignol. Są one bardziej kolorowe oraz szeroko dostępne w przyjemnych dla oka motywach, umożliwiające połączenie ich z barwnymi strojami narciarskim. Jednak przede wszystkim, wykonane są z tak samo wytrzymałego, jednak lżejszego materiału. Uchwyt oraz używanie jest jeszcze przyjemniejsze i zdecydowanie prostsze. Opanowanie kijków damskich jest znacznie łatwiejsze niż męskich, bądź unisex. Z tego samego rodzaju stali wykonane są też kije Rossignol juniorskie i dla dzieci. Rączki, tak jak i w modelach dla pań, dostosowane są do wielkości dłoni, zazwyczaj mniejszej niż dorosłego mężczyzny. Ponadto lekkość oraz stabilność wpływa na prostotę korzystania z nich, co zwiększa bezpieczeństwo na stoku. Dzieci ucieszą się również z dużego wyboru pośród motywów, nawet bajkowych i z gier. Dodatkowo kijki dla dzieci występują w wielu rozmiarach, natomiast najbardziej popularnymi są kije narciarskie Rossignol 125 cm.

Zobacz koniecznie: kije narciarskie Leki, buty narciarskie Tecnica, buty narciarskie Dalbello, kaski narciarskie, gogle narciarskie