Gogle>Gogle Uvex

Gogle Uvex

Gogle Uvex - uniwersalne, na każde warunki pogodowe, czyli niezwykle praktyczne

Gogle Uvex to doskonały, renomowany i najwyższej jakości sprzęt narciarski. W zależności od konkretnych modeli, można znaleźć różnorodne rozwiązania - przykładowo w tych najlepszych, zastosowano najnowocześniejsze technologie, które sprawiają, że gogle Uvex stają się technologicznie doskonałe. W dalszej części opisu przytoczmy te przykładowe rozwiązania, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Uvex to najczęściej fotochromatyczne gogle w ramkach, które można nosić niezależnie od warunków pogodowych na stoku. Nie ma potrzeby zastanawiać się nad doborem koloru filtrów i soczewek, bowiem tu przepuszczalność światła reguluje się samoczynnie. Jest to niezwykle praktyczne. Gogle Uvex świetnie radzą sobie zarówno w sytuacji zachmurzenia, jak i intensywnego nasłonecznienia terenu. Najczęściej są to gogle narciarskie ze sferycznymi soczewkami, o odpowiednim zakrzywieniu kulistym w poziomie i pionie, co daje maksymalnie dobry obraz widzenia, brak zniekształceń w przedpolu wzroku. Dodatkowo wysoka jakość materiałów, np.: polikarbonu powoduje, iż gogle Uvex są bardzo wytrzymałe na wszelkie zarysowania czy uszkodzenia. Odpowiadają za to szkła Uvex zgodne z najwyższymi standardami i normą jakościową EN174, które bez uszczerbku na wytrzymałości doskonale sprawdzają się w warunkach ekstremalnego zimna - do minus 49 stopni Celsjusza. Technologia ich wykonania to Uvex Supravision - wysoka wytrzymałość, nieskazitelna widoczność, pochłaniacz promieniowania, a tym samym stuprocentowa skuteczność w ochronie oczu.

Technologiczna wyższość gogli Uvex - atuty, które tworzą wysoką jakość produktu

Gogle Uvex to w zależności od modelu, przede wszystkim następujące walory użytkowe:

- fotochromatyczne szyba;

- sferyczne soczewki przebadane optycznie w najlepszych laboratoriach w Niemczech;

- technologia wytrzymałości Supravision;

- wewnętrzna szyba z systemem Antifog i dodatkowa wentylacja oprawki - idealne zabezpieczenie przed parowaniem szkieł gogli

- filtr UV400 chroniący przed szkodliwymi promieniowaniem UVA, UVB, UVC oraz dodatkowo promieniowaniem IR;

- wewnętrzna, wygodna welurowa pianka utrzymująca gogle w miejscu oraz membrana chroniącą przed opadami z zewnątrz;

- antypoślizgowy pasek zabezpieczający dodatkowo gogle przed zsuwaniem się z kasku;

- pełna kompatybilność ze wszystkimi kaskami Uvex

- brak zniekształceń w polu widzenia

Zadbaj o swoje oczy na stoku - postaw na gogle Uvex

Oczy na stoku, podobnie jak resztę ciała, należy odpowiednio zabezpieczyć i chronić. Wbrew pozorom, jest to bardzo istotne. Warto wiedzieć, że w warunkach górskich wzrok jest bardzo narażony na promienie słoneczne, w tym odbijające się od śniegu ostre światło czy inne czynniki zewnętrze, choćby wiatr, czy opady. Gogle Uvex zaprojektowane są tak, by w pełni zadbać o oczy, jednocześnie dając efekt w postaci komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Wysoka jakość gogli Uvex to spokój o zdrowie nas samych, jak i całej rodziny - gogle Uvex to propozycja dla dorosłych, występują zarówno modele damskie, męskie oraz dla dzieci, juniorów.

Zobacz także: kije narciarskie, kaski narciarskie uvex, buty narciarskie, narty