Narty>ATOMIC REDSTER S7 + FT 12 GW 2022

Obniżka! Rabat - 30% ATOMIC REDSTER S7 + FT 12 GW 2022 Zobacz większe

ATOMIC REDSTER S7 + FT 12 GW 2022

2 099,00 zł brutto

-900,00 zł

2 999,00 zł


1 706,50 zł netto

Kod producenta: AASS02070
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach - 2099 zł.

Więcej szczegółów

Towar niedostępny

Nowy produkt

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


ATOMIC REDSTER S7 + FT 12 GW

MODEL 2022


Atomic Redster S7: dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych fanów slalomu.


Krótkie skręty są tym, co najbardziej kręci Cię w narciarstwie? Mamy dla Ciebie specjalną propozycję. Poznaj najnowszy model nart Atomic Redster S7, które w 100% odpowiadają na potrzeby narciarzy preferujących slalomowy, dynamiczny styl jazdy. To wyjątkowe deski wyposażone w technologie, które jeszcze do niedawna można było spotkać wyłącznie w zawodach Pucharu Świata.

Szybkość i precyzja: połączenie idealne


Zdarza Ci się oglądać profesjonalne zawody w konkurencji slalomu i myśleć: „Wow, też bym chciał tak zjeżdżać”? Teraz możesz! Narty Atomic Redster S7 zostały opracowane właśnie z myślą o ambitnych amatorach, którzy prezentują bardzo dobrą technikę i mają spore doświadczenie na stoku. Te deski umożliwiają wykonywanie bardzo dynamicznych, krótkich skrętów na dobrze przygotowanej trasie, gwarantując przy tym odpowiedni komfort i stabilność.


Taliowanie jest charakterystyczne dla narty slalomowej. Dodatkowo producent zastosował technologię Full Sidewall na całej długości narty, dzięki której każdy zaawansowany amator poczuje, czym jest prawdziwa precyzja prowadzenia. Te deski z powodzeniem mogą być wykorzystywane nawet podczas zawodów, ale najlepiej sprawdzają się do codziennej jazdy na stoku.

Power Woodcore
Atomic bardzo poważnie podchodzi do swojej deklaracji jakości. Dowodem na to jest stosowanie zaawansowanych technologii poprawiających nie tylko walory typowo jezdne, ale także wytrzymałościowe.
Redster S7 mają drewniany rdzeń z jesionu i topoli, co z jednej strony gwarantuje odporność na brutalny styl jazdy i duże przeciążenia, a z drugiej zapewnia elastyczność, komfort podczas jazdy po nierównościach i znaczne obniżenia masy narty. Ten model w wariancie 163 cm waży jedynie 2724 g, co Twoje nogi z pewnością docenią po całym dniu spędzonym na stoku.
Dodatkowo w konstrukcji narty zastosowano tytanowe wkładki, poprawiające precyzję prowadzenia w ostrych zakrętach, zapewniające świetne trzymanie podczas krawędziowania i tym samym umożliwiające rozwinięcie jeszcze wyższej prędkości.


Efektowny wygląd
Narty Atomic Redster S7 charakteryzują się bardzo estetycznym malowaniem. Projekt łączy czarną i czerwoną kolorystykę, co podkreśla sportowe właściwości desek i z pewnością pozwoli Ci się wyróżnić na stoku.
Wierzchnia część nart została wykończona NANO TPU, czyli warstwą chroniącą deski przed zarysowaniem i przetarciami. Dzięki temu będziesz się cieszyć ich świetnym wyglądem przez co najmniej kilka sezonów.
Narty Atomic Redster S7 są dostępne w czterech długościach: 149 cm, 156 cm, 163 cm, 170 cm.
Możesz więc wybrać wariant, który najlepiej odpowiada Twoim umiejętnościom i preferowanemu stylowi jazdy.


W naszym sklepie zamówisz te narty z najnowszą wersją wiązań FT 12 GW, które m.in. posiadają technologię GripWalk. Docenisz ją podczas chodzenia w butach narciarskich, np. podczas przejścia z parkingu do wyciągu.

------------------------------------------------------

TECHNOLOGIE

POWER WOODCORE

Kombinacja twardego wytrzymałego drewna jesionowego i lekkiej elastycznej topoli. Zapewnia trwałość, stabilność i sportowy charakter niezbędne dla nart o wysokich osiągach odznaczając się jednocześnie doskonałym stosunkiem wagi do wytrzymałości.

TITANIUM POWERED

Narty wykonane w tej technologii posiadają aż dwie warstwy laminatu umieszczone nad i pod drewnianym rdzeniem, oznacza to optymalny flex poprzeczny, doskonałą absorpcję drgań i stabilność na poziomie jaki spotkać można tylko w modelach zawodniczych.

FULL SIDEWALL

Pełny sidewall Biegnący od dzioba do ogona narty bez modyfikacji i udziwnień, zapewnia najlepszą precyzję sterowania i idealnie sprawdza się w przeznaczonych do jazdy po przygotowanych stokach nartach o wysokich osiągach.

ACTIVE CAMBER

Active camber zapewnia wyjątkowo gładką jazdę nawet podczas szybkich przeskoków z krawędzi na krawędź. Narty te docenią szczególnie doświadczeni narciarze o dużych umiejętnościach którzy preferują bardziej siłowy styl jazdy i ostre zakręty.

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane

Narty

Narty - jeden z najstarszych środków transportu

Dzisiaj narty kojarzą nam się przede wszystkim ze sportem i białym szaleństwem. Jednak ich pierwotne przeznaczenie było zgoła inne. Służyły przede wszystkim jako środek transportu i w takiej roli pojawiły się na świecie już kilka tysięcy lat temu. Niektóre doniesienia mówią nawet o 12 tysiącach lat. Choć narty zazwyczaj wiążemy ze skandynawią, to ich początków możemy doszukiwać się na terenach Rosji i Chin. Na to w każdym razie wskazują malowidła, które odnaleziono w chińskim regionie Xinjiang.

Jednak już 5 tysięcy lat przed naszą erą, ślady nart pojawiły się również w Norwegii. Tam też odnaleziono nieco młodsze narty (ok 1300 rok p.n.e.), ale wyposażone w skórzane wiązania. Również w Skandynawii, tym razem jednak w Szwecji, odnaleziono najstarszą nartę. Jednak naukowcom trudno ocenić czas, z którego pochodzi. Według różnych źródeł mógł to być rok 4500 p.n.e. Ślady pierwszych desek wykorzystywanych do przemieszczania się, prowadzą również na Grenlandię.

Początki sportowych wyścigów na nartach

Nieco czasu musiało upłynąć, żeby narty zaczęły być wykorzystywane również w celach sportowych. Na ten moment świat czekał aż do rządów Haralda Srogiego - norweskiego króla. Uważał on, że poruszanie się na nartach jest ciekawe i wcale nie musi mieć praktycznego wymiaru. Dlatego też jako pierwszy urządził wyścigi na nartach. Były one uzupełnione nawet o zakłady o to, kto pierwszy znajdzie się na mecie.

Narty na poważnie - pierwsza publikacja o narciarstwie

Wiele czasu musiało upłynąć już po rządach Haralda Srogiego, żeby historia narciarstwa nabrała tempa. Jednak być może warto było, bo dalszy rozwój był naprawdę gwałtowny. Początków drugiego etapu możemy doszukiwać się w 18 wieku. Właśnie wtedy norweski wojskowy, Jen Henrik Emahusen, wydał pierwszą publikację w całości poświęconą nartom. Emahusem poświęcił ją takim tematom jak budowa nart, czy też technika narciarska.

Kolejne przełomy i wytwórnie nart

Kolejnego przełomu, wiek później, dokonał Sondre Norheim pochodzący z miejscowości Telemark. Norweg stworzył długie na ponad 2 metry narty, które były szersze z przodu, a węższe po środku. Opracowany przez niego kształt desek był wykorzystywany później przez ponad 120 lat. Norheim zrewolucjonizował również wiązania. O ile na początku trzymały one stopę tylko z przodu, jego prototyp gwarantował również stabilność przy pięcie. W tamtym czasie - w 19 wieku - swoje historyczne początki miało narciarstwo alpejskie. Jest to popularna do dziś jedna z form narciarstwa, w której rzecz polega na tym, by możliwie najszybciej zjechać na nartach po ośnieżonym stoku. Narciarze alpejscy najczęściej korzystają z kijków narciarskich. Pod koniec 19 wieku w Norwegii pojawiła się pierwsza wytwórnia nart. Wraz z pojawianiem się kolejnych producentów, coraz bardziej eksperymentowano z warstwami desek, a także materiałami, żeby stworzyć jak najlepsze narty.

Dziś technologia produkcji nart sprawia, że każdy może znaleźć narty idealne dla siebie. Niezależnie od tego, czy poszukuje nart biegowych, czy też zjazdowych. W naszym sklepie znajdziesz tanie narty najlepszych producentów. Wśród nich odnajdziesz takie marki, jak Rossignol, Head, Salomon, czy Atomic. Proponujemy również idealnie do nich dopasowane buty narciarskie. Za to najlepiej o swoje bezpieczeństwo na stokach i nartostradach zadbasz z dostępnymi u nas kaskami narciarskimi i goglami.

Które narty wybrać - race czy allmountain?

W naszej ofercie masz do wyboru narty race i narty allmountain. Narty race doskonale sprawdzą się na przygotowanych trasach. Trzeba przyznać, że to produkty dedykowane osobom, które mają już pewne doświadczenie w poruszaniu się na dwóch deskach. Dzięki ich konstrukcji twarde stoki i oblodzone fragmenty trasy nie będą stanowiły dla ciebie żadnych przeszkód. Z mniejszym doświadczeniem proponujemy wybór nart allmountain. Te sprawdzą się nie tylko na trasie, ale również poza nią. Narty allmountain to świetny wybór dla wszystkich, nieco mniej zaawansowanych osób.