Narty>HEAD SUPERSHAPE I.RALLY + PRD 12 GW 2020

Obniżka! Rabat - 39% HEAD SUPERSHAPE I.RALLY + PRD 12 GW 2020 Zobacz większe

HEAD SUPERSHAPE I.RALLY + PRD 12 GW 2020

1 949,00 zł brutto

-1 250,00 zł

3 199,00 zł


1 949,00 zł netto

Kod producenta: 313349

Kod EAN: 163cm - 726424859214, 170cm - 726424859221, 177cm - 726424859238

Więcej szczegółów

Towar niedostępny

Nowy produkt

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


HEAD SUPERSHAPE I.RALLY + PRD 12 GW

Head Supershape i. Rally: złam swoją barierę prędkości


To jest ten moment. Twoje stare narty, na których udoskonaliłeś technikę, przestały dawać radę. Od dłuższego czasu myślisz o czymś nowym, ale niekoniecznie chcesz od razu wspinać się na półkę dla ekspertów. Oto nasza propozycja. Narty Head Supershape i. Rally są doskonałym wyborem zarówno dla zaawansowanych narciarzy, jak i tych, którzy w najbliższym sezonie planują wskoczyć na profesjonalny poziom. Poznaj je lepiej, a nie będziesz mieć wątpliwości, że chcesz je mieć.


Konstrukcja przyjazna narciarzowi


Wszyscy wiemy, jak to jest z nartami wyczynowymi. Są bezkompromisowe, rzadko wybaczają błędy, trzeba umieć się z nimi obchodzić, by nie dać się im zdominować. Jeśli czujesz, że nie jesteś jeszcze na to przygotowany, wybierz Head Supershape i. Rally. To także narty o sportowej charakterystyce, bardzo szybkie, ale jednocześnie łatwe do okiełznania.


Technologia ERA 3.0 S


ERA 3.0 S to idealne odzwierciedlenie filozofii firmy Head. Udowadnia ona, że profesjonalna technologia nie jest zarezerwowana tylko dla zawodowców. Wystarczy ją odpowiednio zmodyfikować, by mogli z niej korzystać także amatorzy.


Narty Head Supershape i. Rally zostały wyposażone w bardzo zaawansowane rozwiązania ułatwiające doskonalenie techniki i osiągnięcie jeszcze wyższego poziomu. Speed Rocker przyda się wtedy, gdy wjedziesz w miękki śnieg. Z kolei na idealnie przygotowanej trasie te deski pokażą pazur i pozwolą Ci przesunąć granicę Twojej odwagi.


KERS


Tak, dobrze kojarzysz. KERS to technologia, którą jako pierwsza zaczęła stosować Formuła 1. Dziś jest dostępna także dla narciarzy. Firma Head stosuje ją w modelach przeznaczonych do bardzo szybkiej jazdy. W dużym skrócie: KERS to system elektroniczny, który gromadzi energię wytworzoną podczas jazdy, by oddać ją w momencie przechodzenia w skręt. Dzięki temu następuje gwałtowne przyspieszenie.


Lekka, bardzo wytrzymała konstrukcja


Supershape i. Rally to kolejny model w gamie firmy Head, w którym zastosowano dodatek grafenu. Dzięki temu udało się znacznie obniżyć masę narty, jednocześnie zwiększając jej wytrzymałość, poprawiając dynamikę i stabilność. Sterowanie tymi deskami jest tak przyjemnie łatwe, że zaczniesz się zastanawiać, czy na pewno masz do czynienia z modelem o sportowych możliwościach.


Podkreślmy również, że cała konstrukcja narty została wykonana ręcznie. Znajdziemy w niej drewniany rdzeń pokryty pionowo laminatem, dodatkowo wzmocniony włóknem szklanym. To wszystko gwarantuje, że Twoje nowe deski przetrwają naprawdę wiele i w dobrej kondycji posłużą Cię przez kilka intensywnych sezonów.


Narty Head Supershape i. Rally na 2019 rok są dostępne w wariantach długości: 156 cm, 163 cm, 170 cm, 177 cm


Narty oferujemy w komplecie z wiązaniami PRD 12 GW, w których zastosowano innowacyjną technologię GripWalk. Przekonaj się, że chodzenie w butach narciarskich nie musi być trudne!

TALIOWANIE 135/76/114 - 170CM
DŁUGOŚĆ 156 cm 163cm 170cm 177cm
PROMIEŃ 11,6 m 12,6 m 13,7 m 14,7 m

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM FIRMY HEAD!!!

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Montaż i ustawienie wiązań – GRATIS!!!

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane

Narty

Narty - jeden z najstarszych środków transportu

Dzisiaj narty kojarzą nam się przede wszystkim ze sportem i białym szaleństwem. Jednak ich pierwotne przeznaczenie było zgoła inne. Służyły przede wszystkim jako środek transportu i w takiej roli pojawiły się na świecie już kilka tysięcy lat temu. Niektóre doniesienia mówią nawet o 12 tysiącach lat. Choć narty zazwyczaj wiążemy ze skandynawią, to ich początków możemy doszukiwać się na terenach Rosji i Chin. Na to w każdym razie wskazują malowidła, które odnaleziono w chińskim regionie Xinjiang.

Jednak już 5 tysięcy lat przed naszą erą, ślady nart pojawiły się również w Norwegii. Tam też odnaleziono nieco młodsze narty (ok 1300 rok p.n.e.), ale wyposażone w skórzane wiązania. Również w Skandynawii, tym razem jednak w Szwecji, odnaleziono najstarszą nartę. Jednak naukowcom trudno ocenić czas, z którego pochodzi. Według różnych źródeł mógł to być rok 4500 p.n.e. Ślady pierwszych desek wykorzystywanych do przemieszczania się, prowadzą również na Grenlandię.

Początki sportowych wyścigów na nartach

Nieco czasu musiało upłynąć, żeby narty zaczęły być wykorzystywane również w celach sportowych. Na ten moment świat czekał aż do rządów Haralda Srogiego - norweskiego króla. Uważał on, że poruszanie się na nartach jest ciekawe i wcale nie musi mieć praktycznego wymiaru. Dlatego też jako pierwszy urządził wyścigi na nartach. Były one uzupełnione nawet o zakłady o to, kto pierwszy znajdzie się na mecie.

Narty na poważnie - pierwsza publikacja o narciarstwie

Wiele czasu musiało upłynąć już po rządach Haralda Srogiego, żeby historia narciarstwa nabrała tempa. Jednak być może warto było, bo dalszy rozwój był naprawdę gwałtowny. Początków drugiego etapu możemy doszukiwać się w 18 wieku. Właśnie wtedy norweski wojskowy, Jen Henrik Emahusen, wydał pierwszą publikację w całości poświęconą nartom. Emahusem poświęcił ją takim tematom jak budowa nart, czy też technika narciarska.

Kolejne przełomy i wytwórnie nart

Kolejnego przełomu, wiek później, dokonał Sondre Norheim pochodzący z miejscowości Telemark. Norweg stworzył długie na ponad 2 metry narty, które były szersze z przodu, a węższe po środku. Opracowany przez niego kształt desek był wykorzystywany później przez ponad 120 lat. Norheim zrewolucjonizował również wiązania. O ile na początku trzymały one stopę tylko z przodu, jego prototyp gwarantował również stabilność przy pięcie. W tamtym czasie - w 19 wieku - swoje historyczne początki miało narciarstwo alpejskie. Jest to popularna do dziś jedna z form narciarstwa, w której rzecz polega na tym, by możliwie najszybciej zjechać na nartach po ośnieżonym stoku. Narciarze alpejscy najczęściej korzystają z kijków narciarskich. Pod koniec 19 wieku w Norwegii pojawiła się pierwsza wytwórnia nart. Wraz z pojawianiem się kolejnych producentów, coraz bardziej eksperymentowano z warstwami desek, a także materiałami, żeby stworzyć jak najlepsze narty.

Dziś technologia produkcji nart sprawia, że każdy może znaleźć narty idealne dla siebie. Niezależnie od tego, czy poszukuje nart biegowych, czy też zjazdowych. W naszym sklepie znajdziesz tanie narty najlepszych producentów. Wśród nich odnajdziesz takie marki, jak Rossignol, Head, Salomon, czy Atomic. Proponujemy również idealnie do nich dopasowane buty narciarskie. Za to najlepiej o swoje bezpieczeństwo na stokach i nartostradach zadbasz z dostępnymi u nas kaskami narciarskimi i goglami.

Które narty wybrać - race czy allmountain?

W naszej ofercie masz do wyboru narty race i narty allmountain. Narty race doskonale sprawdzą się na przygotowanych trasach. Trzeba przyznać, że to produkty dedykowane osobom, które mają już pewne doświadczenie w poruszaniu się na dwóch deskach. Dzięki ich konstrukcji twarde stoki i oblodzone fragmenty trasy nie będą stanowiły dla ciebie żadnych przeszkód. Z mniejszym doświadczeniem proponujemy wybór nart allmountain. Te sprawdzą się nie tylko na trasie, ale również poza nią. Narty allmountain to świetny wybór dla wszystkich, nieco mniej zaawansowanych osób.