Narty>HEAD PRESTIGE + PRD 14 GW 2020

Obniżka! Rabat - 44% HEAD PRESTIGE + PRD 14 GW 2020 Zobacz większe

HEAD PRESTIGE + PRD 14 GW 2020

2 499,00 zł brutto

-2 001,00 zł

4 500,00 zł


2 031,71 zł netto

Kod producenta: 313609
Kod EAN: 163cm - 724794321904, 170cm - 724794321654

Więcej szczegółów

Towar niedostępny

Nowy produkt

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


HEAD PRESTIGE + PRD 14 GW

Head Prestige: elegancki wygląd skrywa sportowe możliwości


Prezentujemy narty Head Prestige, które – jak sama nazwa wskazuje – są przeznaczone dla narciarzy lubiących szusować w wielkim stylu. Deski prezentują się fantastycznie, w czym duża zasługa eleganckiego designu. Jednak to, co czyni je naprawdę wyjątkowymi, kryje się w technologiach zastosowanych w procesie ich produkcji.


Intelligence CHIP Technology


Firma Head od wielu lat rozwija swój dział badań, aby dostarczać narciarzom technologie realnie poprawiające właściwości jezdne nart. Najnowszym osiągnięciem zespołu inżynierów jest Intelligence CHIP Technology. Na czym polega ta rewolucja? Wyobraź sobie, że prowadzisz samochód, którego charakterystyka dopasowuje się do Twojego stylu jazdy. Gdy gwałtownie przyspieszasz, zawieszenie się usztywnia, a silnik chętnie wkręca się na najwyższe obroty. Dokładnie tak samo działa to w nartach Head Prestige.


Charakterystyka nart zmienia się wraz z decyzjami podejmowanymi przez narciarza oraz w zależności od warunków panujących na stoku. Chcesz jazdy na krawędzi? Deski momentalnie się usztywniają i stają się bardziej agresywne. Musisz komfortowo przejechać nierówny odcinek? Elastyczna konstrukcja zaabsorbuje drgania i pozwoli Ci wyjść z każdej opresji.


Jedź tak szybko, na ile wystarczy Ci siły


Te narty nie stawiają przed użytkownikiem żadnych ograniczeń. Dzięki ultraszybkiemu ślizgowi UHM C pozwalają rozwinąć maksymalną prędkość i nie tracić jej nawet podczas ostrych skrętów. Jeśli tylko potrafisz wykorzystać ich możliwości, odwdzięczą Ci się fantastycznymi wrażeniami.


W nartach Head Prestige producent zastosował gamę technologii zaliczanych do ERA 3.0 S. Mamy więc tutaj rocker, dzięki któremu bez problemu wyjedziesz z miękkiego śniegu, mamy też rozwiązania stabilizujące jazdę w skręcie i gwarantujące maksymalną przyczepność podczas carvingowania. Wyprowadzenie tych desek z równowagi jest nie lada wyczynem.


Najwyższa jakość wykonania


Head Prestige to narty dla wymagających, którzy nie godzą się na jakościowe kompromisy. Konstrukcja została przygotowana z doskonałych materiałów – znajdziemy w niej m.in. carbon, który pozwolił obniżyć masę nart, jednocześnie zwiększając ich odporność na trudne warunki panujące na stoku. To nie są deski na jeden sezon. Będziesz się nimi cieszyć tak długo, jak tylko chcesz.


Narty Head Prestige w wersji na rok 2019 są dostępne w długościach: 149 cm, 156 cm, 163 cm, 170 cm, 177 cm


Wybierz wariant, który najlepiej odpowiada Twojemu stylowi jazdy. W naszym sklepie kupisz te narty w komplecie z wiązaniami PRD 14 GW, gwarantującymi doskonałe panowanie nad deskami oraz kompatybilnymi z technologią GripWalk. Przekonaj się, że chodzenie w butach narciarskich nie musi być udręką!Technologia ERA 3.0 S to kombinacja carvingu all mountain, technologii zawodniczych oraz nowego poziomu w mechanice skrętu i możliwości narciarskich. Te cechy oraz połączenie 10% Rockera z 90% Camberem zrobią wrażenie na narciarzach, niezależnie od poziomu umiejętności. Dodatkowo warstwa Inteligentnych włókien zapewnia moc, kontrolę i szybszą reakcję na impulsy skrętne.

ZASADA

Włókna Intellifibers z materiału piezoelektrycznego zostały umieszczone pod kątem 45° przed wiązaniem narty. Reagują one na impulsy mechaniczne pochodzące z ugięcia nart i przekształcają je w energie elektryczną. Im mocniejszy nacisk na nartę tym więcej wytworzonej energii. Uzyskana energia elektryczna trafia do włókien. Powoduje ich usztywnienie, tym samym zwiększając sprężystość i sztywność skrętną narty.

EFEKT

Ułożenie włókien pod kątem 45° zwiększa sztywność skrętną narty, wciskając krawędź jeszcze bardziej w śnieg podczas skrętu. Przy większej prędkości cała narta zostaje jeszcze bardziej usztywniona.

TECHNOLOGIA INTELLIGENCE CHIP- DODATKOWY ZASTRZYK

Energia elektryczna wytwarzana przez włókna jest nie tylko odzyskana ale zakumulowana w chipie i zwielokrotniona. Następnie zostaje uwalniana stopniowo w zależności od właściwości jezdnych narty.

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM FIRMY HEAD!!!

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

 

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane

Narty

Narty - jeden z najstarszych środków transportu

Dzisiaj narty kojarzą nam się przede wszystkim ze sportem i białym szaleństwem. Jednak ich pierwotne przeznaczenie było zgoła inne. Służyły przede wszystkim jako środek transportu i w takiej roli pojawiły się na świecie już kilka tysięcy lat temu. Niektóre doniesienia mówią nawet o 12 tysiącach lat. Choć narty zazwyczaj wiążemy ze skandynawią, to ich początków możemy doszukiwać się na terenach Rosji i Chin. Na to w każdym razie wskazują malowidła, które odnaleziono w chińskim regionie Xinjiang.

Jednak już 5 tysięcy lat przed naszą erą, ślady nart pojawiły się również w Norwegii. Tam też odnaleziono nieco młodsze narty (ok 1300 rok p.n.e.), ale wyposażone w skórzane wiązania. Również w Skandynawii, tym razem jednak w Szwecji, odnaleziono najstarszą nartę. Jednak naukowcom trudno ocenić czas, z którego pochodzi. Według różnych źródeł mógł to być rok 4500 p.n.e. Ślady pierwszych desek wykorzystywanych do przemieszczania się, prowadzą również na Grenlandię.

Początki sportowych wyścigów na nartach

Nieco czasu musiało upłynąć, żeby narty zaczęły być wykorzystywane również w celach sportowych. Na ten moment świat czekał aż do rządów Haralda Srogiego - norweskiego króla. Uważał on, że poruszanie się na nartach jest ciekawe i wcale nie musi mieć praktycznego wymiaru. Dlatego też jako pierwszy urządził wyścigi na nartach. Były one uzupełnione nawet o zakłady o to, kto pierwszy znajdzie się na mecie.

Narty na poważnie - pierwsza publikacja o narciarstwie

Wiele czasu musiało upłynąć już po rządach Haralda Srogiego, żeby historia narciarstwa nabrała tempa. Jednak być może warto było, bo dalszy rozwój był naprawdę gwałtowny. Początków drugiego etapu możemy doszukiwać się w 18 wieku. Właśnie wtedy norweski wojskowy, Jen Henrik Emahusen, wydał pierwszą publikację w całości poświęconą nartom. Emahusem poświęcił ją takim tematom jak budowa nart, czy też technika narciarska.

Kolejne przełomy i wytwórnie nart

Kolejnego przełomu, wiek później, dokonał Sondre Norheim pochodzący z miejscowości Telemark. Norweg stworzył długie na ponad 2 metry narty, które były szersze z przodu, a węższe po środku. Opracowany przez niego kształt desek był wykorzystywany później przez ponad 120 lat. Norheim zrewolucjonizował również wiązania. O ile na początku trzymały one stopę tylko z przodu, jego prototyp gwarantował również stabilność przy pięcie. W tamtym czasie - w 19 wieku - swoje historyczne początki miało narciarstwo alpejskie. Jest to popularna do dziś jedna z form narciarstwa, w której rzecz polega na tym, by możliwie najszybciej zjechać na nartach po ośnieżonym stoku. Narciarze alpejscy najczęściej korzystają z kijków narciarskich. Pod koniec 19 wieku w Norwegii pojawiła się pierwsza wytwórnia nart. Wraz z pojawianiem się kolejnych producentów, coraz bardziej eksperymentowano z warstwami desek, a także materiałami, żeby stworzyć jak najlepsze narty.

Dziś technologia produkcji nart sprawia, że każdy może znaleźć narty idealne dla siebie. Niezależnie od tego, czy poszukuje nart biegowych, czy też zjazdowych. W naszym sklepie znajdziesz tanie narty najlepszych producentów. Wśród nich odnajdziesz takie marki, jak Rossignol, Head, Salomon, czy Atomic. Proponujemy również idealnie do nich dopasowane buty narciarskie. Za to najlepiej o swoje bezpieczeństwo na stokach i nartostradach zadbasz z dostępnymi u nas kaskami narciarskimi i goglami.

Które narty wybrać - race czy allmountain?

W naszej ofercie masz do wyboru narty race i narty allmountain. Narty race doskonale sprawdzą się na przygotowanych trasach. Trzeba przyznać, że to produkty dedykowane osobom, które mają już pewne doświadczenie w poruszaniu się na dwóch deskach. Dzięki ich konstrukcji twarde stoki i oblodzone fragmenty trasy nie będą stanowiły dla ciebie żadnych przeszkód. Z mniejszym doświadczeniem proponujemy wybór nart allmountain. Te sprawdzą się nie tylko na trasie, ale również poza nią. Narty allmountain to świetny wybór dla wszystkich, nieco mniej zaawansowanych osób.